
Крайкооблицювальна машина з дозатором Holzmann KAM45PRO_230V MK official
67 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: KAM45PRO_230V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: зручний мобільний кромкооблицювальний верстат Ідеально підходить для складання або в майстернях Дисплей контролю температури Легкодоступний бак для плавки клею забезпечує нескладне заповнення клейовим гранулятом Короткий час розігрівання (4 хвилини)Можливе попереднє приклеювання країв для кутових з'єднань Безступеневе подавання Внутрішній радіус хв. 25 мм
Комплект постачання: дозатор для кріплення крайкової стрічки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,40 кг |
| Висота крайового матеріалу | 10–45 мм |
| Габарити | 350х310х360 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мін. радіус заокруглень | 25 мм |
| Напруга | 230 В |
| Загальна потужність | 855 Вт |
| Подавання заготовки/напрямлення | ручна |
| Швидкість подавання | 2-6 хв |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4-3 мм |
- Ціна: 67 010 ₴


