
Свердлильний верстат Holzmann SB 2516H 230 В MK official
45 270 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB2516H_230V
Свердлильний верстат Holzmann SB 2516H 230 В здійснює свердління глухих і наскрізних отворів у чорних і кольорових металах із максимальним діаметром отвору 25 мм. Хід шпинделя становить 80 мм. Витривалий і надійний у роботі завдяки асинхронному двигуну потужністю 1,1 кВт (230 В) із захистом IP54.
Верстат має 16 швидкостей обертання шпинделя в межах 160-3000 об./хв, що дає змогу підібрати оптимальні для конкретного матеріалу параметри роботи. Стіл виготовлений із якісного чавуну, поворотний на 360° і регулюється за висотою за допомогою зубчастої рейки. Контроль оброблення здійснюється за допомогою триплечого важеля зі шкалою глибини свердління й обмежувача глибини свердління. Конструкція має чудову стійкість завдяки міцній опорній плиті. На нашому сайті ви можете цей та інші верстати для свердління купити за вигідною ціною, оскільки постачаємо їх безпосередньо від виробників.
Особливості свердлильного верстата Holzmann SB 2516H 230 ВМаксимальний діаметр свердління — 25 мм
Хід шпинделя — 80 мм
Витривалий асинхронний двигун потужністю 1,1 кВт (230 В)
16 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 160-3000 об/хв
Поворотний на 360° чавунний стіл
Безступеневе регулювання столу за висотою за допомогою зубчастої рейки
Триплечий важіль зі шкалою глибини свердління
Обмежувач глибини свердління
Жорстка колона з відшліфованою поверхнею
Чудова стійкість завдяки міцній опорній плиті
Швидкознімна, відкидна кришка патрона з оргскла
Сертифікація СЕ
Гарантія 24 місяці.
Комплектація свердлильного верстата Holzmann SB 2516H 230 ВВерстат постачається зі швидкозатискним патроном 3-16 мм, B16.
Часті питанняБільше корисної інформації про свердлильні верстати ви знайдете у відповідях на часті питання.
Які є типи свердлильних верстатів?За особливостями руху шпинделя свердлильні верстати класифікують на вертикальні та радіально-свердльні. За типом встановлення вони є настільні, стаціонарні (напальні) та магнітні.
Яка різниця між вертикальними та радіально-свердлильними верстатами?У вертикальних свердлильних верстатах шпиндельна головка рухається тільки вертикально та, щоб зробити отвір в іншому місці деталі, заготівку необхідно переміщати. Радіально-свердлильні верстати мають рухому шпиндельну головку, завдяки чому можна проводити отвори в різних місцях заготівки без потреби її переміщення.
Які основні технічні характеристики свердлильних верстатів?До головних технічних характеристик свердлильних верстатів належать:
Тип обладнання
Хід шпинделя
Максимальний діаметр свердління
Потужність двигуна
Тип патрона
Можливість регулювання столу (кут, висота, поворот).
Що таке хід шпинделя і як він впливає на роботу свердлильного верстата?Хід шпинделя — це відстань, яку може пройти свердло вгору та вниз під час свердління. Визначає максимальну глибину отвору, яку можна зробити за один цикл роботи.
Який свердлильний верстат підійде для домашньої майстерні?Для використання в домашній майстерні оптимальним вибором стане настільний свердлильний верстат із діаметром свердління 13-16 мм і двигуном потужністю 400-600 Вт. Рекомендуємо вибрати модель із регулюванням швидкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 79/81 кг |
| Габарити упаковки | 540х1410х250 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 80 мм |
| Кількість ступенів передач | 16 передач |
| Конус шпинделя | КМ3 MT3 |
| Макс. діаметр свердління | 25 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 725 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1 кВт (S1) |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 230 В |
| Розмір опорної плити | 485x290 мм |
| Розмір столу | 356x356 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 215 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1220 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 160-2000 об/хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Підлоговий із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 80 мм |
- Ціна: 45 270 ₴

