
Свердлильний верстат Holzmann SB 4115N 230 В MK official
20 570 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB4115N_230V
Свердлильний верстат Holzmann SB 4115N 230 В використовується для свердління, розточування, розгортання та знекерування заготівок з усіх різновидів металу. Максимальний діаметр свердління становить 16 мм, хід шпинделя — 60 мм. Обладнаний двигуном потужністю 400 Вт із живленням від напруги 230 В.
Швидкість обертання шпинделя регулюється на 12 ступенів у діапазоні 200-2500 об./хв, що дає змогу підібрати оптимальний режим роботи для конкретного матеріалу. Регулювання глибини свердління здійснюється за допомогою триплечного важеля зі шкалою. Точне ведення шпинделя та регулювання столу за кутом нахилу та висоті дають змогу якісно виконувати широкий спектр операцій. Компактна конструкція з міцною опорною пластиною має чудову стійкість і зручно встановлюється на будь-яку робочу поверхню. Купити свердлильний верстат настільний Holzmann SB 4115N 230 В нас можна з гарантією 24 місяці.
Особливості свердлильного верстата Holzmann SB 4115N 230 В Живлення від мережі 230 В Потужність двигуна — 400 Вт Максимальний діаметр свердління — 16 мм Хід шпинделя — 60 мм 12-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя від 200 до 2500 об./хв Триплечий важіль зі шкалою для регулювання глибини свердління Поворотний, регульований за висотою стіл Міцна опорна пластина Жорстка бурильна колона зі шліфованою поверхнею Відкидна, швидкознімна кришка патрона з акрилового скла Компактний розмір Сертифікація СЕ Гарантія 24 місяці.ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
Конструктивні особливості
РУХ
Асинхронний двигун із захистом класу IP54.
Практичний триважільний маховик зі шкалою глибини свердління
Захисний екран забезпечує захист оператора від літального стружки та не допускає потрапляння в зону оброблення частин одягу.
КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПУ
ВЗЕЛ РЕМЕННОЇ ПЕРЕДАВАННЯ СТАНКА
За вимкненого приводного електродвигуна ремінь просто перекидається у канавку тієї частини шківа, яка має інший діаметр. За таким принципом швидкість обертання шпинделя можна регулювати в діапазоні 200-2500 об./хв.
Комплектація свердлильного верстата Holzmann SB 4115N 230 ВВерстат постачається зі швидкозатискним патроном.
Часті питанняВідповіді на часті запитання допоможуть більше дізнатися про особливості свердлильних верстатів.
Чи можна свердлити товсті матеріали на настільному верстаті?Це залежить від ходу шпинделя — чи достатений він для заготівлі конкретної товщини. Якщо заготівка занадто товста, можна свердліти в кілька етапів.
Що таке нульова точка на свердлильному верстаті?Нульова точка — це початкове положення свердла щодо заготівки, яке використовується як орієнтир для точного свердління.
Який свердлильний верстат підійде для роботи з важкими заготовками?Для важких і великих заготовок найкраще підходять підлогові моделі з регульованим столом.
Чи можна свердлильним верстатом обробляти заготівки з нерівною поверхнею?Для нерівних заготовок використовуйте спеціальні підкладки або затискачі, які будуть утримувати деталь стабільно. Якщо поверхня дуже нерівна, рекомендується попередньо вирівняти зону свердління.
Як забезпечити довговічність патрона свердлильного верстата?Для продовження терміну експлуатації патрона регулярно очищайте його від пилу та стружки, щоб уникнути заклинювання і змащуйте рухомі частини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 30/32 кг |
| Габарити упаковки | 430х690х260 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 60 мм |
| Кількість ступенів передач | 12 передач |
| Конус шпинделя | КМ2 MT2 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 360 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,4/0,6 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 230 В |
| Розмір опорної плити | 210x350 мм |
| Розмір столу | 193x200 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 127 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 525 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 200 – 2500 об./хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Настільний із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 60 мм |
- Ціна: 20 570 ₴

