
Настільний верстат CORMAK W25 MK official
96 210 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: W25
Настільний свердлильний верстат CORMAK W25 — це компактне та ефективне обладнання для свердління, розсвердлювання, зенкування, розгортання, розгортання, цекування, розточування отворів і нарізування різі. Використовується для роботи із заготовками з усіх видів металів.
Особливостями представленого верстата є висока жорсткість шпинделя, 5-ступеневе регулювання швидкості його обертання в діапазоні 290-2150 об/хв, можливість запуску шпинделя за допомогою ножного важеля, автоматична зміна напрямку обертання шпинделя під час нарізування різі, а також встановлення необхідної глибини свердління. Робочий стіл регулюється за висотою та має нахил під кутом від -45° до +45° з можливістю повороту на колоні на 360°. Завдяки своєму функціоналу та міцній, стійкій конструкції, верстат CORMAK W25 дає змогу виконувати різні завдання з високою точністю. Замовити цей верстат для свердління настільний із доставкою в Україні можна на.
Чому варто вибрати саме настільний свердлильний верстат CORMAK W25Особенности станка:
Настільний тип Вертикальна конструкція Максимальний діаметр свердління — 25 мм 5-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя від 290 до 2150 об/хв Автоматична зміна напрямку обертання під час нарізування різі Регулювання глибини свердління й нарізування різі Робочий стіл виготовлений із чавуну Регулювання столу за висотою Нахил робочого столу під кутом від -45° до +45° Можливість повороту столу на колоні на 360° Трифазний двигун 1,1 кВт із ремінним передаванням Т-подібні пази завширшки 14 мм на основі Міцна, стійка конструкція. Що йде в комплектації настільного свердлильного верстата CORMAK W25Свердлильний верстат CORMAK W25 постачається зі швидкозатискним патроном В22 5-20 мм і шпинделем МК3.
Часті питанняПереглядайте відповіді на популярні питання про настільні свердлильні верстати.
Які операції можна виконувати на настільному свердлильному верстаті?Настільні свердлильні верстати виконують такі самі операції, як і підлогове обладнання: свердління, з'єднання, презентування, розточування, нарізування різі тощо. Дають змогу працювати з невеликими деталями.
Як вибрати настільний свердлильний верстат?Вибір настільного свердлильного верстата здійснюється за такими критеріями:
Потужність двигуна Максимальна глибина свердління та діаметр отвору Швидкість обертання шпинделя та можливість її регулювання Можливість регулювання висоти та нахилу робочого столу Розмір і вага верстата. Які є типи настільних свердлильних верстатів?Настільні свердлильні верстати діляться на:
Вертикальні Горизонтальні Радіосвердлильні. Чи можна зменшити знос свердла в свердлильному верстаті?Щоб свердла не так швидко зношувалися, дотримуйтеся рекомендованої для конкретного матеріалу швидкості обертання й періодично зупиняйте верстат, щоб дати свердлу охолонути.
Які чинники впливають на точність свердління на свердлильному верстаті?Щоб домогтися максимальної точності свердління, необхідно:
Надійно фіксувати заготовку Правильно підбирати свердло Дотримуватися рекомендованої для матеріалу швидкості.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 165 кг |
| Габарити упаковки | 800х400х1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр колони | 100 мм |
| Кількість ступенів передач | 5 передач |
| Конус шпинделя | MK3 |
| Макс. діаметр свердління | 25 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 367 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1 кВт (S1) |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 B |
| Розмір опорної плити | 590х375 мм |
| Розмір столу | 280x300 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 240 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 630 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 290 — 2150 об/хв |
| Тип привода | Ремінний + реверс |
| Тип верстата | Настільний із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 125 мм |
- Ціна: 96 210 ₴










