
Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 50PC MK official
229 600 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ZX50PC_400V
Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 50PC — це універсальне обладнання, яке дає змогу виконувати свердління, фрезерування,зенкування, зенкування, цекування, розточку отворів, нарізування різі та інші операції. Можливість робити як свердлильні, так і фрезерні роботи в поєднанні з компактним розміром роблять цей верстат незамінним для виробництв з обмеженим робочим простором.
Обладнаний двоступеневим трифазним двигуном, що забезпечує широкий діапазон швидкості обертання шпинделя (75-3200 об/хв). Автоматичне вертикальне подавання з 3 швидкостями (0,1/0,18/0,26 мм/об) і регульована за висотою та нахилом фрезерна головка дають можливість ефективно виконувати різні завдання й максимально контролювати процес. Масивна опорна плита з Т-подібними пазами та хід шпинделя 120 мм дають змогу зручно працювати з високими та габаритними деталями. Замовити Holzmann ZX 50PC та інші верстати для оброблення металу з доставкою по Україні можна на сайті.
Чому варто вибрати саме свердлильно-фрезерний верстат Holzmann ZX 50PCОсобенности станка:
Потужний двоступеневий трифазний двигун Швидкість обертання шпинделя в діапазоні 75-3200 об/хв Автоматичне вертикальне подавання з 3 швидкостями (0,1/0,18/0,26 мм/об) Регулювання висоти та нахилу фрезерної головки Регульований за висотою захист шпинделя з мікроперемикачем Хід шпинделя 120 мм дає змогу обробляти великі деталі без потреби зміщення заготівки Максимальний діаметр свердління — Ø40, глибина — 130 мм Масивна опорна плита забезпечує стабільність роботи та дає змогу обробляти високі заготівки Т-подібні пази на опорній плиті для кріплення додаткового обладнання Автоматичний нарізний механізм у стандартній комплектації Врізне подавання шпинделя за допомогою маховика зі шкалою глибини Редуктор у олійній ванні із широкими відшліфованими та загартованими зубчастими колесами Серійне виконання вузла охолодження Відповідність європейським стандартам якості та безпеки Гарантія 24 місяці. Що йде в комплектації свердлильно-фрезерного верстата Holzmann ZX 50PCДо стандартної комплектації моделі входять:
Свердлильний патрон 16 мм Перехідна втулка МТ4/3, МТ3/2 Клин Система охолодження Затискний пристрій М16. Часті питанняПереглядайте відповіді на часті запитання про свердлильно-фрезерні верстати.
Які особливості має свердлильно-фрезерні верстати?Головною особливістю свердлильно-фрезерних верстатів є їх багатофункціональність: вони дають змогу виконувати як свердлильні операції, так і фрезерні роботи.
Які матеріали можна обробляти на свердлильно-фрезерних верстатах?Свердлильно-фрезерні верстати призначені для оброблення різних видів металів. Також є моделі, які можуть працювати з пластиком і навіть деревиною.
Які є різновиди свердлильно-фрезерних верстатів?Виділяють такі основні типи свердлильно-фрезерних верстатів:
Настільні Вертикальні Універсальні С ЧПУ. На що звернути увагу під час вибору свердлильно-фрезерного верстата?Вибираючи свердлильно-фрезерний верстат, звертайте увагу на:
Потужність двигуна Тип і розмір шпинделя Стійкість і жорсткість конструкції. Як правильно вибрати інструмент для свердлильно-фрезерного верстата?Інструмент підбирається залежно від типу операції та типу матеріалу. Наприклад, для свердління металу необхідні твердосплавні свердла, а для складних форм — фрези з кількома різальними гранями. Важливо, щоб тип кріплення інструмента підходив до шпинделя вашого верстата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 372/380 кг |
| Габарити упаковки | 700х750х1900 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 115 мм |
| Діапазон подавання шпинделя | 0,1/0,18/0,26 мм/об |
| Кількість ступенів передач | 12 передач (2-швидкісний двигун) |
| Конус шпинделя | КМ4 MT4 |
| Макс. діаметр нарізування різі | М16 |
| Макс. діаметр свердління | 40x130 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 610 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1/1,5 кВт 1,7/2,2 кВт |
| Нахил столу | 0˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір столу | 190x600 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 260 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1180 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 70 – 3200 об./хв |
| Тип привода | Редуктор |
| Тип верстата | Підлоговий редукторний |
| Хід пінолі | 120 мм |
- Ціна: 229 600 ₴




