
Стрічкопильний верстат для металу CORMAK BS128HDRC MK official
55 810 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BS-128HDRC/400V
Стрічкова пила для металу CORMAK BS128 HDRC є чудовою моделлю хобійно — професійного класу.
Полотно заввишки 13 мм .
Ця модель обладнана полотном заввишки 13 мм — часто використовуваним для дрібних завдань у різанні чорних металів, де не потрібна велика продуктивність. Ці полотна недорогі, що буде перевагою у виробництвах із мінімальним завантаженням або в приватних майстернях для ситуативних завдань.
n:center">Наявність ЗВР :
Також головною відмінністю є наявність ЗВ. ЗОР — це змащувально-охолоджувальна рідина, яка відповідає за охолодження полотна, що допомагає уникнути перегрівання й відповідно розтягування й збування його зі шківів, збільшує термін експлуатації полотна, оскільки в разі нагрівання підвищена температура негативно впливає на твердість зубів полотна та прискореного їх затуплення. Охолодження дає змогу працювати за вищих швидкостей полотна без його перегрівання, що покращує продуктивність і ефективність різання, особливо актуально для 13-х полотн.
Ремінне передавання :
Цей верстат обладнаний ремінним передаванням, регулювання швидкості відбувається завдяки перекиданню ременя на відповідний шків. Регулювання швидкості в стрічкових пилках для металу є важливою функцією, оскільки вона безпосередньо впливає на якість і швидкість роботи з заготовкою. Регулювання швидкості дає змогу оператору адаптувати швидкість різання до конкретного матеріалу, що безпосередньо впливає на ефективність і якість оброблення. Підбір відповідної швидкості допоможе уникнути перегрівання полотна або заготівки, що сприяє тривалішому терміну експлуатації полотна та очікуваному результату від роботи, а також регулювання допомагає уникнути зайвої вібрації.
Різає під кутами :
Здатність різати під кутами являє собою незамінну функцію верстата, ця модель обладнана поворотною головою. На відміну від верстата з поворотними тисками, на верстаті з поворотною різальною головою заготовку не потрібно повертати навколо верстата. Це дуже актуально для заготовок великої протяжності. Також поворотна голова дає змогу домогтися кращої точності кута різання. Поворотну голову гармонійно доповнює ексцентриковий затискач тиску, що дає змогу після регулювання тиску швидко зафіксувати або відпустити заготівку без повторного регулювання, що збільшує ефективність роботи верстата.
Безпека над — усе! Запобіжні пристрої в стрічкових пилках для металу є важливою частиною системи безпеки та призначені для захисту оператора та обладнання від небезпек і непередбачених ситуацій. Система автоматичного вимкнення після закінчення різання заготовки виконується за допомогою кінцевого вимикача. Це вимоги щодо європейських норм безпеки для персоналу, що працює. Також є аварійні вимкнення у разі виявлення небезпечних умов, як-от перегрівання, перевантаження або інші аварійні ситуації.
Пиляльне полотно не входить до комплекту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина пиляльного полотна | 1640 мм |
| Максимальний діаметр різання круглика 45° | -45°+60° |
| Механізм опускання голови | Маятниковий |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Подавання заготівки | Ручний |
| Розміри упаковки | 942x442x548 мм |
| Регулювання опускання голови | Гідроциліндр |
| Риз під кутами | До 60° |
| Товщина пиляльного полотна | 0,65 мм |
| Ширина пильного полотна | 13 мм |
- Ціна: 55 810 ₴










