
Форматно-роздрібний верстат Cormak MJ45-KB3 MK official
306 310 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MJ45-KB-3(3200)/400V
Форматно-роздрібний верстат Cormak MJ-45KB-4 призначений для професійного розпилювання МДФ, АБС, ПВХ, твердої деревини та інших деревних матеріалів із високою щільністю. Основна пила з регулюванням висоти та кута нахилу та підрізний вузол забезпечують точне, акуратне різання без відколів, а потужність 5,5 кВт дає змогу довго працювати зі збереженням продуктивності.
Великий і міцний стіл сприяє зручному розпилюванню габаритних заготівок. Завдяки рухомій каретці з профільованого алюмінію можна якісно різати з максимальною довжиною 3200 мм, а наявність двоступеневого регулювання швидкості дає змогу встановити оптимальні для певного матеріалу робочі параметры.
Верстат Cormak MJ-45KB-4 пройшов європейську сертифікацію CE і відповідає світовим стандартам якості та безпеки.
На сайті ви можете переглянути каталог деревообробне обладнання, в якому представлене в широкому асортименті. Наша компанія — офіційний постачальник відомих європейських виробників, тому гарантуємо високу якість представленого обладнання.
Переваги форматно-розкрокового верстата Cormak MJ-45KB-4Завдяки чудовим технічним характеристикам, продуманій конструкції та низці можливостей, це обладнання вдало доповнить і оптимізує виробництво з дерева.
Наявність підрізного вузла забезпечує чистий, акуратний розріз без відколів Двоступеневе регулювання швидкості дає змогу підібрати оптимальний для оброблюваного матеріалу режим роботи Двигун потужністю 5,5 кВт дає змогу довго та продуктивно працювати Великий робочий стіл для зручного розпилювання габаритних заготівок Паралельний упор із ручкою й ексцентричним притискачем дають змогу точно позиціювати заготівку Регулювання висоти та кута нахилу пиляльного вузла Індикатор кута нахилу Важка, міцна станина з антивібраційними властивостями Наявність стійкої до навантажень каретки Вихід під аспірацію Захисний кожух різального інструменту Просте та зручне керування Тривалий термін експлуатації Європейські сертифікати якості та безпеки. Комплектація форматно-розкрокового верстата Cormak MJ-45KB-4Обладнання постачається в розібраному вигляді. Монтаж необхідно робити згідно з надану інструкцію.
До комплектації входять:
Форматно-роздрібний верстат Cormak MJ-45KB-4 Каретка Гарантійний талон Інструкція з експлуатації. Змінні пристроїДля серійного виробництва чудовим вибором стане форматно-розкроєний верстат MAST H-RS305 VF3200 Pro, який дає можливість виконувати як штучний, так і пакетний розкрий заготівок. Загальна потужність 6,85 кВт дає змогу стабільно працювати в умовах великих навантажень.
Якщо необхідний бюджетний верстат для розкроювання деревини з під'єднанням до однофазної мережі 230 В, рекомендуємо MAST H-RS305 VF3200 Eco, якісно виконує розріз різних сортів деревини та листових матеріалів. Потужність 4,75 кВт, підрізний вузол і великий розмір робочого столу роблять його ефективним інструментом для виробництв для дерева.
Часті питанняВідповіді на популярні питання про форматно-розкроєні верстати допоможуть вам дізнатися більше про це обладнання й вибрати найкращий варіант.
Яке обладнання можна замінити форматно-розкроювальний верстат?По суті, повноцінно його не заміниш нічим. І якщо для деяких робіт із розпилювання дерева можна використовувати циркулярну або заглибну пилку, є сфери (це, зокрема, виготовлення меблів), де без форматно-розкрокового верстата обійтися неможливо.
Як визначити потрібну потужність форматно-розкрокового верстата?Чим твердіший і щільніший матеріал ви різатимете, тим більша потужність потрібна. Також потужне обладнання необхідне для пакетного розкроювання заготівок.
Який форматно-розкроєний верстат найкращий?Той, який якісно виконуватиме саме ваші завдання. Обладнання для кожного виробництва підбирається індивідуально. Якщо ви не знаєте, який верстат потрібен, зверніться по допомогу до менеджерів нашого сайту.
На що впливає швидкість різального інструменту?На те, які матеріали ви зможете якісно розпилювати. Майстри знають, що для кожного матеріалу є своя оптимальна швидкість. Найкраще, коли її можна регулювати: це дасть змогу працювати з різними типами матеріалів.
Який принцип роботи підрізного вузла?Підрізна пила робить у заготівці розріз невеликої глибини та ширини. Після цього основна пила виробляє по ньому пропилювання. Це дає змогу уникнути утворення відколів під час виходу зуба пилки із заготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 6000 об/хв |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1085 мм |
| Довжина | 1310 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Довжина заготівлі | 3220 мм |
| Довжина столу | 970 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 95 мм |
| Товщина заготовки | 95 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 80/100 мм |
| Вага | 780 кг |
| Висота пропилу 45° | 55 мм |
| Висота пропилу 90° | 95 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 1310х990х1085 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 305 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 5,5 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 0,75 кВт |
| Оберти основний диск | 4000/6000 об./хв 4500/5500 об./хв |
| Оберти підрізний диск | 8000 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x375 мм |
| Розміри основного столу | 970х550 мм |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1300 мм |
- Ціна: 306 310 ₴










