
Стрічковпильний верстат CORMAK S-440R MK official
1 175 550 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: JUS440R
ОСОБЕННОСТИ:
Напівавтоматичний стрічково-відрізний верстат CORMAK S440R. Плечо пилки, виготовлене з однорідного чавуну із застосуванням різальної стрічки 34 мм, дає змогу повноцінно розпилювати як профіль, так і суцільних матеріалів. Стрічкова пила використовує лещата та гідравлічне опускання й підйом рами.
НАЗНАЧЕНИЕ:
Напівавтоматичний стрічковопильний верстат CORMAK S440R слугує для високопродуктивного різання матеріалу різних типів, використання в сучасному виробництві: різання кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. Стрічкувальні верстати використовують для нарізання в розмір труб, фасонного профілю та суцільного прокату.
Чавунна суцільнолита консоль із застосуванням різальної стрічки завширшки 34 мм дає змогу якісно розрізати різні типи матеріалу. У верстаті застосовано гідравлічне опускання й підіймання стріли. Різальним інструментом стрічковопильного відрізного верстата є полотно зварене в кільце
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на невеликих виробництвах у штучному та дрібносерійному виробництві, призначені для розпилювання інструментальних і неіржавких сталей, кольорових і легких металів як профілів, так і суцільних заготівок.
ПАРАМЕТРИ РЕЗКИ:
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМА ОБРАБОТКИ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ
ГІДРАВЛИКА
Швидкість опускання пиляльної рами контролюється гідравлікою.
АВТОМАТИКА
Автоматична зупинка після закінчення розпилювання.
Автоматична зупинка або блокування запуску під час відкриття основних вузлів верстата, а також у разі перевантажень електричної мережі.
Комплект постачання:
Робота в напівавтоматичному циклі.
Консоль керування на окремому постаменті.
Вбудований гідравлічний агрегат.
Гідравлічне керування рухом рами (СТРІЛИ) (вгору — вниз) з можливістю плавного регулювання швидкості опускання.
Функція пам'яті положення кронштейна (стріли) (повернення рами (стріли) після різання на певну висоту).
Різання під кутом Л/П 60° - 45° - 0° - 45° - 60°.
Плавна зміна швидкості стрічки (інвертора).
Цифрове свідчення швидкості стрічки.
Щітка для чищення стрічки з приводом.
Система охолодження.
Полотно біметалеве.
Декларація відповідності CE.
Посібник з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність | 4,4 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Подавання заготівки | Ручний |
| Розміри упаковки | 2500х1900х1450 мм |
| Регулювання опускання голови | Гідроциліндр з автопідіймачем голови |
| Система СОР | Да |
| Швидкість руху полотна | 25-90 м/хв |
- Ціна: 1 175 550 ₴








