
Стрічкопильний верстат CORMAK BS 128HDR MK official
50 860 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BS128HDR/400V
Стрічкова пила для металу Cormak BS128 HDR є чудовою моделлю хобіно — професійного класу.
Полотно заввишки 13 мм:
Ця модель обладнана полотном заввишки 13 мм — яке часто використовується для дрібних завдань, різання чорних металів, де не потрібна велика продуктивність. Ці полотна недорогі, що буде перевагою у виробництвах із мінімальним завантаженням або в приватних майстернях для ситуативних завдань.
Ремінне передавання:
Цей верстат обладнаний ремінним передаванням, регулювання швидкості відбувається завдяки перекиданню ременя на відповідний шків. Регулювання швидкості в стрічкових пилках для металу є важливою функцією, оскільки вона безпосередньо впливає на якість і швидкість роботи з заготовкою. Регулювання швидкості дає змогу оператору адаптувати швидкість різання до конкретного матеріалу, що безпосередньо впливає на ефективність і якість оброблення. Підбір відповідної швидкості допоможе уникнути перегрівання полотна або заготівки, що сприяє тривалішому терміну експлуатації полотна та очікуваному результату від роботи, а також регулювання допомагає уникнути зайвої вібрації.
Різає під кутами:
Здатність різати під кутами являє собою незамінну функцію верстата, ця модель обладнана поворотною головою. На відміну від верстата з поворотними тисками, на верстаті з поворотною різальною головою заготовку не потрібно повертати навколо верстата. Це дуже актуально для заготовок великої протяжності. Також поворотна голова дає змогу домогтися кращої точності кута різання. Поворотну голову гармонійно доповнює ексцентриковий затискач тиску, що дає змогу після регулювання тиску швидко зафіксувати або відпустити заготівку без повторного регулювання, що збільшує ефективність роботи верстата.
Гідроциліндр:
Для кращої ефективності та полегшення роботи оператора різальна голова обладнана гідроциліндром. Він використовується для опускання голови стрічкової пили, забезпечує плавне та контрольоване опускання голови стрічкової пили, що дає змогу точно контролювати процес різання. Також гідроциліндр дає змогу зафіксувати різальну голову на будь-якій зручній для конкретної заготівки висоті, щоб початок опускання голови відбувся безпосередньо над заготівкою, а не від крайнього верхнього положення.
Безпека над — усе! Запобіжні пристрої в стрічкових пилках для металу є важливою частиною системи безпеки та призначені для захисту оператора та обладнання від небезпек і непередбачених ситуацій. Система автоматичного вимкнення після закінчення різання заготовки виконується за допомогою кінцевого вимикача. Це вимоги щодо європейських норм безпеки для персоналу, що працює. Також є аварійні вимкнення у разі виявлення небезпечних умов, як-от перегрівання, перевантаження або інші аварійні ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина пиляльного полотна | 1640 мм |
| Механізм опускання голови | Маятниковий |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Подавання заготівки | Ручний |
| Розміри упаковки | 1000x550x1100 мм |
| Регулювання опускання голови | Гідроциліндр |
| Риз під кутами | До 60° |
| Швидкість руху полотна | 23/34/54 м/мин |
| Товщина пиляльного полотна | 0,65 мм |
| Ширина пильного полотна | 13 мм |
- Ціна: 50 860 ₴









