
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 500 X1 MK official
1 362 170 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z500X1
Форматно-роздрібний верстат Z500 X1 належить до важкого класу та призначений для розпилювання заготівок уздовж, поперек і під кутом. Апарат працює з натуральним деревом і матеріалами на його основі (ДСП, фанера, ДВП, МДФ тощо). Конструкція розрахована на стаціонарне встановлення. навмисне обважнення агрегата дало змогу ефективно заглушити вібрацію, щоб під час оброблення не відбувалося довільних переміщень деталі.
електричне керування підійманням і опусканням пиляльного диска здійснюється пультом, розташованим на передній панелі;
вдосконалений підрізний вузол можна настроювати на одну робочу площину з основною пилкою;
круглі напрямні каретки полегшують технічне обслуговування без жодних витрат;
пиляння можливе в трьох швидкісних режимах — 3000, 4000 і 5000 об./хв залежно від матеріалу;
пиляльний вузол можна механічно нахиляти до 45 град. за фрезерованим напрямним;
стіл із литого сірого чавуну без стиків ідеально відшліфований для легкого ковзання заготівки;
паралельний упор із цифровим керуванням на сервопривод.
5 причин купить ROBLAND Z 500 X1:Легке настроювання параметрів для зручної експлуатації;
Різальна система захищена огорожею для безпеки оператора, а також передбачена кнопка аварійного вимкнення, що відповідає стандартам СЕ;
Промислове виконання для роботи 24/7;
Чудова базова комплектація — настроюй, вмикай та працюй;
Верстат використовується на промислових виробництвах, тому спроєктований за принципом малої ймовірності відмови.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 315 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 7 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 3220 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 985 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 175 мм |
| Товщина заготовки | 175 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 60/120 мм |
| Вага | 1873 кг |
| Висота пропилу 45° | 120 мм |
| Висота пропилу 90° | 175 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 3220x1250x1100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 315 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,3 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200 (опція 2200/3800) х 420 мм |
| Розміри основного столу | 985х710 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1250 мм |
- Ціна: 1 362 170 ₴









