
Форматно-роздрібний верстат Robland Z500 EL MK official
972 800 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z500EL
Форматно-роздрібний верстат Z500 EL належить до важкого класу та призначений для розпилювання заготівок уздовж, поперек і під кутом. Апарат працює з натуральним деревом і матеріалами на його основі (ДСП, фанера, ДВП, МДФ тощо). Конструкція призначена для стаціонарного встановлення та важить 1080 кг. навмисне обважнення агрегата дало змогу ефективно заглушити вібрацію, щоб під час оброблення не відбувалося довільних переміщень деталі.
ПЕРЕВАГИ моделі Z 500 EL:
електричне керування підійманням і опусканням пиляльного диска здійснюється пультом, розташованим на передній панелі;
вдосконалений підрізний вузол можна настроювати на одну робочу площину з основною пилкою;
круглі напрямні каретки полегшують технічне обслуговування без жодних витрат;
пиляння можливе в трьох швидкісних режимах — 3000, 4000 і 5000 об./хв залежно від матеріалу;
пиляльний вузол можна механічно нахиляти до 45 град. за фрезерованим напрямним;
стіл із литого сірого чавуну без стиків ідеально відшліфований для легкого ковзання заготівки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 7 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 1420 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Товщина заготовки | 125 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100/120 мм |
| Вага | 890 кг |
| Висота пропилу 45° | 120 мм |
| Висота пропилу 90° | 175 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 500 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,3 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200х420 мм |
| Розміри основного столу | 985x710 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | -45° – 90° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1250/1500 мм |
- Ціна: 972 800 ₴










