
Верстат форматно-розкроєний Holzmann FKS 315V-1200 MK official
290 050 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: FKS315V1200_400V
Призначений для поздовжнього, поперечного та кутового розкрою плитних матеріалів (МДФ, ДВП, ДСП і клейованих щитів) облицьованих і ламінованих, а також заготівок із масивної деревини, з попередньою підрізкою нижньої крайки для винятку відколів.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:Підприємства та цеху з виробництва столярно-будівельних виробів, клейових щитів, фанери, виробництва меблів та інші деревообробні виробництва.
ОСОБЕННОСТИ: Великий професійний рухомий алюмінієвий стіл і подовження ідеально підходить для оброблення великих заготівок, а також для різання великих, товстих аркушів Підрізний блок із незалежним двигуном Центральний пульт керування на передній частині машини Маховик для точного встановлення висоти пили Аналоговий дисплей для читання кута нахилу пили Дві швидкості різання Корпус машини дуже високого класу Розширення столу надає можливість зручної роботи Відлажений рухомий стіл із загартованими напрямними стрижнями зі сталі Збільшення ваги дає змогу робити точне оброблення важких деталей Стабільний паралельний упор за шириною пиляння з точним регулюванням Висувний телескопічний і надійний забір стружки на стрілі з двома параметрами нахилуПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Пиляльний вузол
Пиляльний вузол складається з двох двигунів потужністю 3 кВт і 0.75 кВт, які через ремінні передачі приводять у рух шпинделя на основну та підрізну пили відповідно. Двигуни та шпинделя кріпляться на єдиній литій чавунній основі. Оберти шпинделя основної пили: 4300 об/хв
Оберти шпинделя підрізної пили: 8530 об/хв. Форматно-розкроєний верстат комплектується дисковими пилками за масивом. Основна пила 305х30 мм
Підрізна пила 120х20 мм. Висота пропилу: 10070 мм за нахилу пиляльного вузла 0°-45°.
Аналоговий індикатор для зчитування пилкового диска.
Пульт керування розміщений на передній панелі верстата. Плавне та точне регулювання висоти пиляльного диска та кута маховиком.
Високоточна алюмінієва каретка з анодованим покриттям
Завдяки високоточній алюмінієвій каретці роликового типу з довжиною ходу 1200 мм досягається максимальна довжина різання до 3200 мм.
Ширина каретки 375 мм
Телескопічна упорна лінійка
Телескопічна упорна лінійка дає змогу різати матеріал завширшки до 1200 мм. На лінійці встановлюються два відкидні упори (флажка), для зручності різання на основі лінійки та її телескопічного розширення.
Телескопічне подовження лінійки та прапорці мають лінзи для зручного зчитування показників.
Правий паралельний упор
Стабільний паралельний упор за шириною пиляння (до 990 мм), з точним регулюванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 1200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 450 |
| Вихід під аспірацію Ø, мм.: | 100 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: | 1310х990х1085 |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1310х990х1085 |
| Гарантія, к-в місяців: | 24 |
| Кут нахилу пили,°: | 0-45 |
| Макс. висота пропилювання за 45°, мм.: | 70 |
| Макс. висота пропилювання за 90°, мм: | 100 |
| Макс. діаметр основної пили Ø, мм.: | 315 |
| Макс. діаметр підрізної пили Ø, мм.: | 120 |
| Макс. довжина різання, мм.: | 1200 |
| Потужність двигуна основної пили, кВт.: | 3,3 |
| Потужність двигуна підрізної пили, кВт.: | 0,75 |
| Розмір рухомої каретки, мм: | 1200x360 |
| Розміри основного столу, мм: | 955x400 |
| Розміри столу розширення, мм: | 810x660 |
| Частота обертання основної пили, об/хв: | 4300 |
| Частота обертання підрізної пили, об/хв: | 8530 |
| Ширина пропилу, мм: | 990 |
- Ціна: 290 050 ₴









