
Свердлильний верстат Zipper ZI-STB13T MK official
7 810 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ZI-STB13T
Свердлильний верстат Zipper ZI-STB13T — це чудове обладнання для домашніх майстрів і невеликих майстерень, що поєднує компактність, надзвичайно просту експлуатацію й досить потужний функціонал. Максимальний діаметр свердління становить 13 мм, хід шпинделя — 50 мм. Асинхронний двигун потужністю 400 Вт (230 В) може тривалий час працювати під навантаженням.
9-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 420-2700 об./хв дає змогу підібрати оптимальні параметри для оброблення конкретного матеріалу. Контроль глибини свердління здійснюється за допомогою триплечного важеля й обмежувача глибини свердління. Спеціальні отвори в підставці дають змогу надійно зафіксувати верстат на робочій поверхні. Металева, зносостійка конструкція, де корпус двигуна, верхня коробка, стіл і підставка додатково оброблені захисним покриттям, гарантує надійну, довготривалу експлуатацію верстата. Якщо вас зацікавити цей свердлильний верстат настільний купити його можна на.
Особливості свердлильного верстата Zipper ZI-STB13TХід шпинделя — 50 мм
Максимальний діаметр свердління — 13 мм
Асинхронний двигун потужністю 400 Вт (230 В)
9 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 420-2700 об./хв
Триплечий важіль для регулювання глибини свердління
Обмежувач глибини свердління
Захисна кришка патрона з оргскла
Конструкція з міцного металу
Корпус двигуна, верхня коробка, стіл і підставка додатково оброблені захисним покриттям
Отвори в підставці для кріплення верстата до робочої поверхні
Дуже проста експлуатація
Відповідність європейським стандартам якості та безпеки.
Часті питанняБільше інформації дізнавайтеся з відповідей на часті питання.
Як правильно вибрати швидкість роботи на свердлильному верстаті?Вибір швидкості залежить від особливостей матеріалу та діаметра свердла. Свердління твердих металів здійснюється на низьких швидкостях, щоб уникнути перегрівання матеріалу та ламання свердла. Для роботи з м'якими металами встановлюється середня або висока швидкість. Чим більший діаметр свердла, тим нижчою має бути швидкість обертання.
Яке свердло найкраще підійде для свердління твердого металу?Для роботи з твердим металом оптимальним вибором буде твердосплавне свердло з кутом заточування 118-135°.
Чому під час свердління металу утворюються задирки?Причинами виникнення задирок після свердління металу є несправжня швидкість або невідповідний кут заточування свердла.
Як правильно свердлити тонкі метали, щоб уникнути деформації?Для свердління тонких металів використовуйте свердла з гострим кутом заточування (90°100°) і високу швидкість обертання.
Як правильно обслуговувати свердлильний верстат?Правильне технічне обслуговування свердлильного верстата містить:
Очищення поверхонь після кожного використання
Перевірку натягу ременів і стану шківів
Контроль справності електричних з'єднань і кнопок керування
Регулярне мастило рухомих частин (шпиндель, патрон, механізми подавання).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 11/13 кг |
| Габарити упаковки | 454x245x386 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр колони | 50 мм |
| Кількість ступенів передач | 9 передач |
| Макс. діаметр свердління | 1.5 –13 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 220 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,4 кВт (S1) |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 230 В |
| Розмір опорної плити | 295x190 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 104 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 302 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 420 — 2700 об/хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Настільний із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 50 мм |
- Ціна: 7 810 ₴


