
Лещата станичні Holzmann I100 MK official
5 420 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: I100
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ширина затискних губок: 100 ммвисота затискних губок: 35 мммакс. розчин губок: 75 мм дуже стійка конструкція закритий корпус лещат запобігає проникненню стружки знімна ручка можливість повороту (регулюється за допомогою шкали) розмір паковання: 280x140x130 ммаса (нетто/брутто): 8 / 9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Тип лещат | верстатні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 130 мм мм |
| Висота губок | 35 мм |
| Габарити | 280x140x130 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Макс. розтискання | 75 мм |
| Ширина | 160 мм мм |
| Ширина губок | 100 мм |
- Ціна: 5 420 ₴

