
Свердлильний верстат Holzmann SB 4132SM MK official
64 700 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB4132SM_400V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Універсальний настільно-свердлильний верстат Holzmann SB 4132SM призначений для свердління отворів малого діаметра в умовах одиничного та дрібносерійного виробництва. Ідеально підходить як для невеликої майстерні, так і для великого виробництва.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на дрібносерійному виробництві, в інструментальних цехах малих і великих підприємств. Так само верстати з успіхом застосовуються в гаражних і ремонтних майстернях.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ЗАХИСТНИЙ ЕКРАН
Являє собою відкидну огорожу з прозорого пластику, забезпечує захист оператора верстата від літального стружки та не допускає потрапляння в зону оброблення частин одягу.
КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПУ
РЕГУЛЬОВАКА СКОРОСТИ
привод VARIO (плавне регулювання швидкості шпинделя за допомогою варіатора)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 120/125 кг |
| Габарити упаковки | 653х333х1450 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 90 мм |
| Кількість ступенів передач | 24 передачі |
| Конус шпинделя | КМ4 MT4 |
| Макс. діаметр свердління | 32 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 680 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,7/1,5 кВт 1,1/2,2 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 580х450 мм |
| Розмір столу | 475x420 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 257 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1160 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 60 – 3480 об/хв |
| Тип привода | Ремінний + 2-швидкісний двигун |
| Тип верстата | Підлоговий із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 120 мм |
- Ціна: 64 700 ₴









