
Форматно-роздрібний верстат Robland Z 500M MK official
907 900 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 14-Z500M
Z 500 це верстат важкого класу нового покоління призначений для високоякісного розкрою ламінованих ДСП, МДФ, ДВП, фанери та інших матеріалів, поздовжнього, поперечного та під кутом. Підрізний вузол має окремий електродвигун, що забезпечує ідеальне пиляння без відколів. Пільний вузол нахиляється на кут від 90 до 45 градусів. Масивна станина, підвищена жорсткість основних вузлів і системи базування заготівок, жорсткі напрямні та упори, точність регулювань і потужність привода основної пилки 7 кВт забезпечують надійність цього обладнання у разі багатозмінної роботи в умовах промислового виробництва. Зовнішнє механічне регулювання підрізного вузла з додатковою фіксацією налаштувань забезпечує просте, точне та надійне регулювання підрізної пили щодо основного пилкового диска. Швидкість обертання основної пили змінюється перекиданням ременя на шківах. Базова комплектація містить додаткове обладнання, яке дає змогу повноцінніше експлуатувати верстат.
ПЕРЕВАГИ:Верстат Z 500 має принципово нову систему нахилу пиляльного вузла, поворот здійснюється за фрезерованим напрямним, ця система не вимагає обслуговування й гарантує постійну точність і плавний рух. Підрізний вузол отримав додаткове настроювання і тепер його можна точніше виставити в одній площині з основною пилкою.
Форматно-роздрібні верстати фірми Robland Z-400 мають кулькову каретку завширшки 420 мм із запатентованою конструкцією кріплення круглих напрямних, що забезпечує просте обслуговування каретки, на відміну від конструкцій інших кулькових кареток. Кульки розміщені в сталевому П-подібному сепараторі. 34 кульки рівномірно розподіляють навантаження від ваги каретки та розпилюваних аркушів матеріалу на велику довжину напрямних, що забезпечує плавне переміщення каретки. Круглі напрямні дають змогу максимально просто обслуговувати каретку, без жодних витрат. Масивна зварна станина має додаткові підсилювачі, що підвищують жорсткість усього верстата загалом. Механічна частина являє собою продуману та відпрацьовану за багато років конструкцію, завдяки чому верстат дуже простий в обслуговуванні й експлуатації.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Паралельна лінійка- Права паралельна лінійка з мікрометричним регулюванням, максимальний пропил 1 350 мм.
- Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці (опція).
Упорна телескопічна лінійка- Поперечна телескопічна лінійка з можливістю висування до 3355 мм.
- Цифровий індикатор розмірів на лівій поперечній лінійці. (опція)
Пиляльний вузол- Три швидкості обертів основної пили.
- Електричний нахил пиляльного вузла з зображенням кута нахилу до 45 градусів. Макс. розмір пили 500 мм.
- Можливість точного регулювання підрізної пилки вліво та вправо за допомогою пульта керування на передній панелі.
Захисний кожух - Стандартний кожух над пилкою з патрубком під аспірацію розміром 60 мм.ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ:
Електродвигун із гальмуванням
Електродвигун потужністю 7,5 кВт
Автоматичний запуск «зірка-трикутник»
Додаткова кнопка старт/стоп, вбудована в ковзний стіл (каретку)
Цифровий індикатор розмірів на правій паралельній лінійці
Цифровий індикатор розмірів на лівій поперечній лінійці (в комплекті два відкидні упори)
Система швидкого позиціювання підрізної пили «LEADER»
Додатковий підтримувальний стіл на каретці
Додатковий підтримувальний стіл на каретці та наполегливою лінійкою зі шкалою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 4.4 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 4000 об/хв |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 3800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Товщина заготовки | 125 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100/120 мм |
| Вага | 890 кг |
| Висота пропилу 45° | 120 мм |
| Висота пропилу 90° | 175 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 500 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,03 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8200 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200х420 мм |
| Розміри основного столу | 985x710 мм |
| Кут нахилу пили | -45° – 90° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1380 мм |
- Ціна: 907 900 ₴










