
Свердлильний верстат Holzmann SB4116HN MK official
32 960 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB4116HN_400V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Універсальний настільно-свердлильний верстат Holzmann SB 4116HM призначений для свердління отворів малого діаметра в умовах одиничного та дрібносерійного виробництва. Ідеально підходить як для невеликої майстерні, так і для великого виробництва.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстати застосовуються на дрібносерійному виробництві, в інструментальних цехах малих і великих підприємств. Так само верстати з успіхом застосовуються в гаражних і ремонтних майстернях.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
РУХ
Асинхронний двигун із захистом класу IP54.
Практичний триважільний маховик зі шкалою глибини свердління
Захисний екран забезпечує захист оператора від льотної стружки та не допускає потрапляння в зону оброблення частин одягу.p> КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПА ВЗЕЛ РЕМЕННОЇ ПЕРЕДАВАННЯ СТАНКА За вимкненого приводного електродвигуна ремінь просто перекидається у канавку тієї частини шківа, яка має інший діаметр. За таким принципом швидкість обертання шпинделя можна регулювати в діапазоні 450-3000 об/м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 53/55 кг |
| Габарити упаковки | 510х1430х256 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 70 мм |
| Кількість ступенів передач | 12 передач |
| Конус шпинделя | КМ2 MT2 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 750 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,6/0,9 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 270x450 мм |
| Розмір столу | 250x250 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 170 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1240 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 180 – 2740 об./хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Підлоговий із ремінним приводом |
| Хід пінолі | 80 мм |
- Ціна: 32 960 ₴

