
Крайкооблицювальний верстат Holzmann KAM 535 MK official
115 270 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: KAM535_400V
Одним із важливих етапів роботи меблевого виробництва є клейка крайки на щити та заготівки, з чим чудово справляється крайкооблицювальний верстат Holzmann KAM 535 NEO. Універсальний і функціональний, він здатний істотно збільшити продуктивність і поліпшити якість роботи підприємств із виготовлення корпусних меблів. Істотною перевагою такого обладнання є можливість клеєння як прямолінійних, так і криволінійних крайок із застосуванням натурального смугового та синтетичного рулонного матеріалу.
Два вали для нанесення клею гарантують надійне приклеювання крайки, а гвинтове настроювання кількості клею на кожному з валів забезпечує акуратність роботи. Верстат зручний у використанні завдяки можливості керування з пульта, де можна налаштувати температуру клею, швидкість його подавання та інші параметри клеєння. Робочий стіл обладнаний пластиковими накладками, що дає змогу працювати без використання шаблонів і підкладок під деталі.
Заходьте на сайт меблеве виробництво Луцк і замовляйте верстат для клеєння крайок Holzmann KAM 535 NEO та інше обладнання для промисловості за вигідною ціною і з доставкою по Україні.
Чому варто вибрати крайкооблицювальний верстат Holzmann KAM 535 NEOКрім високої потужності й універсальності, цей крайокклейний верстат обладнаний широким переліком конструктивних особливостей, що забезпечують йому низку істотних переваг.
Можливість керування з пульта Ручне подавання заготовки Автоматичне подавання крайового матеріалу Два клейкі вали, один із яких наносить клей на деталь, а інший — на крайку Кожен вал має гвинтове настроювання подавання клею Резервуар для збирання надлишків клею, розташований під валами Подавання матеріалу зі швидкістю від 1 до 14 м/хв Плавне регулювання швидкості подавання за допомогою цифрового регулятора Резервуар для клею-розплаву з електронним блоком контролю температури Регулювання кількості клею, що наноситься Диск подавання крайового рулонного матеріалу діаметром 600 мм Лічильник довжини крайки Гільйотина для попереднього обрізання крайки з автоматичним керуванням Можливість керування гільйотиною за допомогою педалі Забезпечення мінімального припуску з кожного боку деталі 4 ролики прес-групи для кращої прокатки крайки Регулятор стисненого повітря Тривалий термін експлуатації та зносостійкість завдяки ланцюговому передаванню. Плюси та мінуси кромкообличччя Holzmann KAM 535 NEOРоздивившись усі переваги та вади кромкоклейного обладнання, ви зможете вибрати оптимальний для потреб вашого виробництва варіант. Для отримання повної інформації щодо верстата Holzmann KAM 535 NEO ознайомтеся з його основними плюсами та мінусами.
Плюси Мінуси
Наклейка крайок на прямо- і криволінійні заготівки Немає виходу під аспірацію
Універсальність Немає фінішних вузлів оброблення
Можливість оброблення різних матеріалів
Акуратність і точність роботи
Зручне керування з пульта
Змінні пристроїДля роботи пневматичних систем кромкооблицювального верстата необхідне під'єднання потужного компресора. WALTER GK 880-5,5/270 P чудово підійде за всіма робочими параметрами та забезпечить стабільну та ефективну роботу.
Часті питанняЩоб максимально ознайомити вас з особливостями верстата для клеєння криволінійних деталей Holzmann KAM 535 NEO, ми зібрали найпопулярніші питання про нього та відповіді на них.
Який клей необхідний для такого верстата?Для крайокклейних верстатів використовуються спеціальні клеї-розплави. Між собою вони вирізняються температурним режимом використання та складом. Високо- і середньотемпературні клеї підходять для обладнання зі швидким подаванням заготівок, відповідно низькотемпературні — для низької швидкості подавання. Також треба вибрати клей, у складі якого немає мінеральних наповнювачів, позаяк він має набагато кращу адгезію.
Як вибрати компресор до верстата Holzmann KAM 535 NEO?Необхідний потужний компресор обсягом мінімум 50 літрів.
Чи можна використовувати такий верстат на вулиці?Ми не рекомендуємо так робити. Обладнання вразливе до надмірної вологості та, потрапивши під дощ, може вийти з ладу. А досить велика вага верстата робить його маломобільним. Тому знайдіть для нього місце в закритому приміщенні.
Верстат Holzmann KAM 535 NEO підійде для домашньої майстерні?Таке обладнання працює від трифазної мережі, а в побутових умовах найчастіше доступна тільки однофазна. Тому, найімовірніше, ні, не підійде. Але в асортименті нашого магазину є крайокклейні верстати, які працюють від напруги 230 В і будуть для вас чудовим варіантом.
Чи складно працювати з цим верстатом?Керування досить просте й докладно описано в інструкції до обладнання. Але щоб уникнути ризику травмування треба пройти навчання з роботи з крайоклейним верстатом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Немає |
| Вага | 160.5 кг |
| Час нагрівання клею | 15-20 хв |
| Висота крайового матеріалу | 15 – 50 мм |
| Габарити | 1060х1060х860 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. /хв. товщина деталі | 10 – 40 мм |
| Мін. довжина деталі | 120 мм |
| Мін. радіус заокруглень | 20 мм |
| Напруга | 380 В |
| Загальна потужність | 2,2 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | ручна |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Немає |
| Прес група | 1+3 ролики |
| Витрата повітря/треба тиску | 6 барів |
| Швидкість подавання | 0-14 хв |
| Товщина крайового матеріалу | 0,4 – 3,0 мм |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | пневматична чорнова гільйотина |
| Вузол фрезерування свісів | Немає |
- Ціна: 115 270 ₴










