
Фрезерний верстат Hozmann BF 20V MK official
121 350 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: BF20V_230V
Фрезерний верстат Holzmann BF 20V призначений для використання самостійними майстрами в невеликих майстернях. Якісно здійснює фрезерні операції та свердління металевих заготівок.
Поворотна фрезерна головка, плавне регулювання швидкості обертання шпинделя від 50 до 2250 об./хв і поперечний стіл 500х180 мм, на якому розміщена лінійка, гарантують точне та якісне оброблення. Індикатори швидкості та глибини свердління дають змогу зручно контролювати процес роботи. Чавунна підставка забезпечує міцність і стійкість верстата, а компактний розмір і настільний тип дають змогу ефективно використовувати його в невеликих приміщеннях. Верстат відповідає стандартам безпеки ЄС.
Замовити такий верстат можна через каталог металооброблення в Україні сайту. Доставка на всій території України.
Чому варто вибрати саме фрезерний верстат Hozmann BF 20VОсобливості обладнання:
Поворотна фрезерна головка Плавне регулювання швидкості шпинделя від 50 до 2250 об./хв Цифровий індикатор частоти обертання шпинделя Цифровий індикатор глибини свердління Поперечний координатний стіл зі шкалою й кінцевими упорами Функція лівого/правого обертання в стандартному виготовленні Результатний стіл і свердлильна головка переміщаються по напрямних у формі ластівчиного хвоста Триважільний маховик для врізного подавання під час свердління Мікроподача за допомогою маховика під час фрезерного оброблення Гарантія 24 місяці. Що йде в комплектації фрезерного верстата Hozmann BF 20VДо базової комплектації входять:
Свердлильний патрон MT2/B16 Цифровий індикатор швидкості Цифровий індикатор глибини свердління Тяга MT2/M10 Інструменти. Сфера застосування фрезерного верстата Hozmann BF 20VЦей верстат призначений для використання в невеликих майстернях. Також чудово підходить для спеціалізованих навчальних закладів.
Часті питанняПропонуємо до вашої уваги відповіді на питання про таке обладнання.
Який розмір заготовки можна обробляти на верстаті Hozmann BF 20V?Максимальний розмір заготівок — 500х180 мм.
Хто виробник цього верстата?Це обладнання від австрійського бренда Holzmann, відомого високою якістю своєї продукції.
Як замовити цей фрезерний верстат із доставкою?Ви можете оформити замовлення онлайн і вказати дані для доставки. Або зателефонуйте за вказаною на сайті номером.
Який фрезерний верстат порадить для навчальної майстерні в коледжі?Для навчання ідеально підійде фрезерний верстат Holzmann BF 20V. Він якісно виконує низку фрезерних робіт, розточку та свердління, простий у використанні та не займає багато місця.
Який фрезерний верстат краще підійде для невеликої майстерні?Щоб порадити вам дійсно відповідне обладнання, потрібно знати, з якими деталями та з яких матеріалів працюєте, обсяг і складність роботи. Зателефонуйте нам — допоможемо підібрати найкращий варіант.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Габаритні розміри | 560х610х880 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конус вертикального шпинделя | КМ2 MT2 |
| Напруга | 230 В |
| Загальна потужність | 0,6 кВт |
| Переміщення шпиндельної головки (Z) | 380 мм |
| Поперечне переміщення столу (Y) | 175 мм |
| Поздовжнє переміщення столу (Х) | 280 мм |
| РОЗМІРИ Т-БРАЗНИХ ПАРІВ | 12 мм |
| Розмір горизонтального столу | 500x180 мм |
| Відстань від шпинделя до поверхні столу | 380 мм |
| Відстань шпиндель-колону | 200 мм |
| Кут повороту шпинделя | +/-90° |
- Ціна: 121 350 ₴









