
Форматно-роздрібний верстат Holzmann FKS 315VFN-3200 MK official
330 000 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: FKS315VFN3200_400V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАЗНАЧЕНИЕ:
ОСОБЛИВОСТІ: Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ Ідеально підходить для оброблення великих заготовок, а також різання великих, важких панелей Витяжний пристрій у формі паравелограма з порожнистим, широким витяжним кожухом Підрізний пиляльний диск із власним двигуном у стандартній комплектації Легке та точне регулювання висоти та кута пиляльного вузла за допомогою маховика Аналоговий індикатор кута нахилу пиляльного диска Стандартне виготовлення з двома швидкостями різання основного пиляльного вузла Якісний і стійкий корпус верстата Зручність роботи завдяки розширенню та подовженню столу Алюмінієва роликова каретка зі сталевими загартованими напрямними Велика власна вага дає змогу виконувати прецизійне оброблення важких заготівок Стійкий паралельний упор із точним настроюванням Міцний висувний телескопічний упор на розмітковому столі з 2 відкидними упорами Пульт керування з фронтального боку верстата Дві швидкості різання основного пиляльного диска входять до стандартної комплектації Пиляльний вузол із кутом нахилу 45 градусів
Форматно-роздрібний верстат Holzmann FKS 315VFN-3200 — автоматизоване встановлення для великосерійного різання дерев'яного масиву та мінімізації процесу розкроювання. Він обладнаний продуктивним двигуном, який сприяє безперервній роботі верстата.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:Використовується на меблевих підприємствах, середніх і великих виробничих майданчиках.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ: Високоточна алюмінієва каретка Завдяки високоточній алюмінієвій каретці роликового типу з довжиною ходу 3200 мм досягається максимальна довжина різання до 3300 мм на каретці та без обмеження довжини різання від правої наполегливої лінійки з високою точністю та якістю різання. Телескопічна упорна лінійка Телескопічна упорна лінійка дає змогу різати матеріал завширшки до 1150 мм. Лінійка обладнана системою мікрометричного регулювання, що дає змогу забезпечити точність оброблення матеріалу. Основний стіл Основний стіл і кріплення пиляльного вузла виготовлене з чавуну, для конструктивної потужності та стабільності роботи верстата без вібрацій. Також робочий стіл ідеально відшліфований для високої точності оброблення заготівки та гарного ковзання матеріалу по столу. Пиляльний вузол Пиляльний вузол складається з основної пили діаметром 315х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм.ОСОБЛИВОСТІ: Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ Ідеально підходить для оброблення великих заготовок, а також різання великих, важких панелей Витяжний пристрій у формі паравелограма з порожнистим, широким витяжним кожухом Підрізний пиляльний диск із власним двигуном у стандартній комплектації Легке та точне регулювання висоти та кута пиляльного вузла за допомогою маховика Аналоговий індикатор кута нахилу пиляльного диска Стандартне виготовлення з двома швидкостями різання основного пиляльного вузла Якісний і стійкий корпус верстата Зручність роботи завдяки розширенню та подовженню столу Алюмінієва роликова каретка зі сталевими загартованими напрямними Велика власна вага дає змогу виконувати прецизійне оброблення важких заготівок Стійкий паралельний упор із точним настроюванням Міцний висувний телескопічний упор на розмітковому столі з 2 відкидними упорами Пульт керування з фронтального боку верстата Дві швидкості різання основного пиляльного диска входять до стандартної комплектації Пиляльний вузол із кутом нахилу 45 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 4.4 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 4000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 120 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 100 мм |
| Товщина заготовки | 100 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 100 мм |
| Вага | 385 кг |
| Висота пропилу 45° | 55 мм |
| Висота пропилу 90° | 80 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 3220x1250x1100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 315 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7,7 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 0,75 кВт |
| Оберти основний диск | 4500/5500 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 8000 об./хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x375 мм |
| Розміри основного столу | 800x820 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1150 мм |
- Ціна: 330 000 ₴










