
Ручний кромкообличчковий верстат Holzmann KAM 50M MK official
20 570 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: KAM50M_230V
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
для приклеювання крайок зі шпону, пластику тощо. з нанесеним клеєм-розплавомнапрямні колодки регулюються безступенево за шириною матеріалу підходить для заготівок як із заокругленим, так і прямим профілемкорпус виготовлений з алюмінієвого лиття під тиском, обробленим із високою точністю
Комплект постачання: 2-сторонній ніж, ніж для обрізання крайки
Переваги нашої компанії Вуслуги оперативної доставки всією нашою місцевістю (зі знижкою до 50%) Оплата частинами або відтермінування оплати, а також програми кредитування та лізингаГарантійне та післягарантійне обслуговуванняМонтаж, підготовка та пусконаладні роботи Як купити обладнання або замовити послугу в нашому інтернет-магазині Замовити на сайті Одертний зв'язок Оплата будь-яким платіжом Доставка зручним Вам способом| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспірація діаметр | Немає |
| Вага | 8,5 кг |
| Час нагрівання клею | 15-20 хв |
| Висота крайового матеріалу | 10 – 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. /хв. товщина деталі | 8 – 45 мм |
| Напруга | 220 В |
| Загальна потужність | 2,0 кВт |
| Подавання заготовки/напрямлення | ручна |
| Подавання очисної рідини | Немає |
| Подавання розділяної рідини | Немає |
| Підігрівання заготівки | Немає |
| Полірувальний вузол | Немає |
| Прес група | 1 ролик |
| Витрата повітря/треба тиску | Немає |
| Швидкість подавання | 0,3-3 м/хв |
| Вузол обкатки кутів | Немає |
| Вузол плоского циклу | Немає |
| Вузол попереднього фрезерування | Немає |
| Вузол профільного циклу | Немає |
| Вузол торцовки | Немає |
| Вузол фрезерування свісів | Немає |
- Ціна: 20 570 ₴










