
Заточувальний верстат для плоских ножів Cormak TS-630 MK official
40 550 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: TS630/400V
Верстат для автоматичного заточування плоских ножів TS-630 від польської компанії Cormak — це чудове обладнання, призначене для якісного заточування ножів із прямолінійною різальною крайкою.
Універсальний верстат заточування плоских ножів, розрахований на заточування інструменту, різного роду долот, строгих ножів із твердосплавних швидкорізальних матеріалів для рейсмусів та іншого строгального обладнання. Можливостями точильного верстата передбачена можливість роботи з ножами завдовжки до 610 мм і завтовшки до 20 мм.
Переваги CORMAK TS-630:
довжина ножа до 610 мм; регульована система охолодження; тверда, вібростійка конструкція верстата;тяжка, вилита з чавуну конструкція перешкоджає виникненню вібрацій; ефективна та легка система кріплення ножів; можливість регулювання кута заточування.Функціональні можливості роблять верстат CORMAK TS-630 зрозумілим і легким в експлуатації й обслуговуванні. Тому агрегат чудово підійде в роботі як у невеликому цеху, так і на підприємстві.
Універсальний верстат заточування плоских ножів CORMAK TS-630 — це обладнання європейської якості, розраховане на довгі роки експлуатації! Все ще сумніваєтеся? Тоді 12 місяців гарантії від нашої компанії мають переконати Вас!
Система охолодження
Водяна система охолодження зробить проціс заточення зручнішим.
Заточувальний круг
Заточувальний круг розміром 100х20 мм.
Затискний інструмент
Ефективна та проста система кріплення ножів завдовжки до 630 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82 кг |
| Габарити | 460х900х480 мм |
| Діаметр отвору шліфувального кола | 20 мм |
| Макс. довжина заточених ножів | 660 мм |
| Макс. товщина заточених ножів | 8 мм |
| Потужність двигуна | 0,55 кВт |
| Напруга | 400 B |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 100 мм |
| Швидкість обертання кола | 2800 об./хв |
| Товщина шліфувального кола | 50 мм |
| Кут заточування | 0° – 55 ° |
- Ціна: 40 550 ₴




