
Токарный станок Holzmann ED 1500INDIG-80 MK official
932 420 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ED1500INDIG80_400
Токарний верстат Holzmann ED 1500INDIG-80 забезпечує якісне зовнішнє та внутрішнє тонування циліндричних, фасонних і конічних деталей, а також свердління, нарізування різі та інші токарні операції з металу. Відстань між центрами 1500 мм і діаметр обточування до 690 мм дають змогу працювати з досить великими заготовками. Двигун потужністю 5,5 кВт (3 фази) забезпечує 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 25-2000 об/хв.
Для максимального контролю та точності оброблення верстат обладнаний цифровою індикацією за 3 осями. Автоматичне поперечне та поздовжнє подавання збільшують швидкість і продуктивність роботи. Загартовані шестерні коробки поач, редуктор у олійній ванні, професійний шпиндель із кріпленням Camlock D8 і жорстка, лита станина гарантують, що цей токарний верстат металообробний буде надійним і безвідмовним у роботі.
Особливості токарного верстата Holzmann ED 1500INDIG-80 Відстань між центрами — 1500 мм Максимальний діаметр точування — 460 мм із мостом і 690 мм без знімного моста Потужність двигуна — 5,5 кВт Живлення від трифазної мережі Цифрова індикація по 3 осями 12 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 25-2000 об/хв Автоматичне поздовжнє та поперечне подавання Нарізання широкого діапазону різі Редуктор зі шліфованими, загартованими шестернями в олійній ванні Високочастотне загартування шестерень коробки-підач Професійний шпиндель із кріпленням Camlock D8 Отвір шпинделя — 80 мм Регулювання задньої бабки для точення конусів Знімний міст для оброблення великих заготівок Регулювання напрямних за допомогою клинових стрижнів Зручна, інтуїтивно зрозуміла панель керування Ножні гальма Кнопка аварійного вимкнення Система охолодження Галогенне освітлення робочої зони Масивна лита чавунна станина з високою жорсткістю Сертифікація СЕ Гарантійний термін — 12 місяців. КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
КОРОБКА ПІДАЧ
Усі шестерні механізму подач мають високочастотне гартування HRC59.63 і вирізняються високою зносостійкістю.
ЗАДНЯЯ БАБКА
Пристосування для кріплення заготовки (під час оброблення в центрах), або для кріплення інструментів, як-от позначник, плашка під час нарізування різі; свердл або свердлильного патрона під час свердління отворів.
ЦІФРОВА ІНДІКАЦІЯ
Комплектація токарного верстата Holzmann ED 1500INDIG-80До комплекту постачання входять:
Система охолодження Галогенна лампа 3-кулачковий патрон Ø250 мм 4-кулачковий патрон Ø250 мм Планшайба 350 мм Редукційна втулка Різьбарвний механізм Змінні шестерні Керований і нерухомий люнети 4-позиційний тримач інструменту Центрувальні наконечники Захисний кожух 2 обертові центру MK3. Часті питанняВідповіді на питання допоможуть краще розібратися в особливостях вибору й експлуатації токарних верстатів.
Які типи токарних верстатів є?Токарні верстати класифікують на:
Універсальні — дають змогу виконувати широкий спектр операцій Револьверні — з револьверною головкою, на якій можна закріпити відразу кілька інструментів. Використовуються в серійних виробництвах Карусельні — шпиндель розташований вертикально, а заготівка лежить на горизонтальній обертовій планшайбі. Це дає змогу обробляти деталі з великим діаметром Багатошпиндні автомати та напівавтомати — мають кілька шпинделей, що дає змогу одночасно обробляти кілька заготівок ЧПУ — всі рухи інструмента та подавання заготівки керуються комп'ютерною програмою. Яка роль рухомого та нерухомого центрів у токарному верстаті?Основна роль центрів — підтримка заготівки з боку задньої бабки, щоб запобігти її прогинанню, вібрації та забезпечити співвідношення оброблення. Нерухомий центр утримує заготівку, а заготівка обертається навколо нього. Їх частіше використовують для повільного обертання або за невеликих навантажень. Рухомий (обертовий) центр має вбудовані підшипники та обертається разом із заготовкою. Це усуває тертя між центром і заготовкою, усуваючи потребу змащування, і дає змогу працювати на високих швидкостях і з великими навантаженнями.
Що таке гітара-подач токарного верстата?Гітара-подач — це набір змінних шестерень, що встановлюються між шпинделем верстата та коробкою поач (або безпосередньо до ходового гвинта). Через зміну комбінації цих шестерень оператор може змінювати передавальне число, отже, і крок нарізування різі.
Які типи патронів використовуються на токарних верстатах?На токарних верстатах використовується кілька типів патронів:
Трикулачковий самоцентрувальний — зручний для швидкого закріплення циліндричних або шестигранних заготівок, але не дає змогу затискати несиметричні деталі Чотирикулачковий із незалежним переміщенням кулачків — дає змогу затискати несиметричні заготовки, а також точно центрувати деталі. Мінус — процес затискання займає більше часу, оскільки кожен кулачок потрібно налаштовувати окремо Цанговий — для затискача пруткового матеріалу малого діаметра та тонкостінних деталей. Що таке поперечне та поздовжнє подавання на токарному верстаті?Поздовжнє подавання — це рух інструмента вздовж осі обертання заготівки, а поперечна — рух інструмента перпендикулярно осі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2060 кг |
| Висота центрів | 230 мм |
| Габаритні розміри | 1120х2800х1730 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр обточки в станині | 680 мм |
| Діаметр обточки над супортом | 274 мм |
| Дюймова різь | 2 – 112 витків на дюйм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM4 |
| Конус шпинделя | KM6 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 460 мм |
| Метрична різь | 0,1 – 14 мм |
| Потужність двигуна | 7,7 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Поперечне подавання | 0,014-0,0784 мм/об |
| Поздовжнє подавання | 0,031 – 1,7 мм/об |
| Прохідний діаметр шпинделя | 80 мм |
| Розмір різців | 20х20 мм |
| Відстань між центрами | 1500 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 25-2000 об/хв |
| Пристрої цифрової індикації | для 3 осей |
| Хід пінолі задньої бабки | 125 мм |
- Ціна: 932 420 ₴










