
Універсальний токарний верстат Cormak Tytan 750 PRO MK official
157 400 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: Tytan750Pro/230V
Токарний верстат TYTAN 750 PRO від CORMAK — це масивний, міцний і точний токарний верстат для металу з ходовим гвинтом.
Верстат обладнаний безліччю корисних функцій, зокрема: токарне оброблення 250/750 мм, 6-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя, швидкість обертання шпинделя встановлюється за допомогою потенціометра, можливість нарізування різі, станина — напрямні індукційно загартовані та відшліфовані, змінні колеса токарного верстата виготовлені з металу, повідець гвинт поміщений у спеціальну кришку — відповідно до чинних вимог охорони здоров'я й безпеки, стандартами DIN і CE.
Токарний верстат має поздовжнє подавання, потужний двигун 1,1 кВт, два люнети — нерухомий і рухливий, самоцентрується 3-кулачковий токарний патрон на 125 мм, до комплекту входить практична база з двома шафами, наприклад, для токарних інструментів, сучасна конструкція та дизайн, до машини додається посібник користувача польською мовою та декларація відповідності ЄС (CE).
Машина повністю відповідає вимогам директив ЄС (CE), а також польським нормам і стандартам DIN.
Основа верстата доступна як додаткова опція!
Стандартна комплектація:
Основа для верстата
Змінні шестерні
Центр упору МК2
Центр упору МК4
Набір кулачків
Набір шестигранних ключів
Набір плоских ключів
Ключ патрона
Маслянка
Викрутки
Рухомий люнет
Нерухомий люнет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МК2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |
| Діаметр патрона | 135 мм |
| Діаметр повороту над поперечним супортом | 150 мм |
| Діаметр повороту над станиною | 250 мм |
| Діаметр шпинделя | 27 мм |
| Діапазон метричної різі | (18) 0,2 — 3,5 мм/об. |
| Діапазон подавання шпинделя | 0,07-0,4 мм/об. |
| Діапазон поздовжнього ходу | 650 мм |
| Кількість і діапазон дюймової різі | (21) 8-56 абат кал |
| Конус шпинделя | MK4 |
| Максимальний хід пінолі задньої бабки, мм | 60 |
| Потужність двигуна, кВт.: | 1,1 |
| Напруга | 230 В |
| Поперечний хід супорту | 125 мм |
| Розмір інструмента | 16 х 16 мм |
| Розміри Д Ш В | 1350 х 560 х 1250 мм |
| Відстань між кликами | 750 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 125, 210, 420, 620, 1000, 2000 об./хв |
| Хід верхнього супорту, мм: | 70 |
| Ширина станини, мм | 135 |
- Ціна: 157 400 ₴







