
Токарно-гвинторізний верстат CORMAK AT320 MK official
286 620 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: AT320
НАЗНАЧЕНИЕ:
Універсальні токарно-гвинторізні верстати CORMAK AT320 мають сучасні технічні характеристики, що дає змогу використовувати під час оброблення деталей, високоякісний інструмент і прогресивні режими різання. Низький рівень шуму та зручність перемикання режимів нарізування різі роблять верстат простим і легким у використанні.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Вершки CORMAK AT320 використовуються на виробництві деталей високої точності, наприклад, для приладової галузі, в інструментальних цехах.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ЧОТИРЕХПОЗИВАЛЬНИЙ РЕЗЦІЄДЕРЖУНОК
який повертається на 4 позиції. А верхній супорт може повертатися в сторони на 90 градусів.
ШВИДКЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПАТРОН
трикутковий патрон діаметром 250 мм
КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПА ФРЕЗЕРНА ПРИСТАВКА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 390 кг |
| Висота центрів | 170 мм |
| Габаритні розміри | 1500x635x1200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр обточки над супортом | 210 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM3 |
| Конус шпинделя | KM5 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 320 мм |
| Потужність двигуна | 1,1 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Поперечне подавання | 0,025–0,34 мм/об |
| Поздовжнє подавання | 0,135 – 1,80 мм/об |
| Розмір різців | 16х16 мм |
| Відстань між центрами | 750 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 240 — 2700 об./хв |
| Хід пінолі задньої бабки | 70 мм |
- Ціна: 286 620 ₴




