
Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN MK official
34 320 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB3116RHN_400V
Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN з ходом шпинделя 80 мм і максимальним діаметром свердління 16 мм призначений для оброблення заготівок з усіх різновидів металу. Головною особливістю моделі є зміна вильоту голови відносно колони від 130 до 430 мм. Вертикальна підлогова конструкція виготовлена з міцної сталі та має високу стабільність завдяки великій опорній плиті. Обладнаний двигуном потужністю 600 Вт із живленням від трифазної мережі.
Робочий стіл виготовлений у формі кола діаметром 300 мм, має можливість нахилу під кутом від -45 до +45° і повороту на 360° навколо колони. Глибина свердління регулюється за допомогою важеля з 3 ручками. Є шкала для точного контролю глибини свердління. Швидкість обертання шпинделя регулюється в діапазоні 500-2500 об/хв. Замовити цей свердлильний верстат для металу, ціна якого доступна, можна на сайті офіційного постачальника виробника в Україні.
Особливості свердлильного верстата Holzmann SB 3116RHN Вертикальна конструкція Підлогове встановлення Хід шпинделя — 80 мм Максимальний діаметр свердління — 16 мм Зміна вильоту голови відносно колони від 130 до 430 мм Регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні 500-2500 об./хв Регулювання глибини свердління за допомогою триплечного важеля Обмежувач глибини свердління зі шкалою Робочий стіл виготовлений у формі кола діаметром 300 мм Нахил робочого столу під кутом від -45 до +45° Поворот робочого столу на 360° навколо колони Міцна сталева основа Велика опорна плита з чавуну Асинхронний двигун потужністю 600 Вт Живлення від трифазної мережі Відкидна захисна кришка з плексигласу Кнопка аварійної зупинки Відповідність стандартам СЕ Гарантія 24 місяці. Комплектація свердлильного верстата Holzmann SB 3116RHNМодель постачається зі швидкознімним свердлільним патроном 3-16 мм, В16.
Часті питанняДля кращого ознайомлення з особливостями обладнання прочитайте відповіді на часті питання про свердлильні верстати.
Які є основні типи свердлильних верстатів?За типом встановлення свердлильні верстати діляться на настільні, стаціонарні та магнітні. За особливостями свердління вони є вертикальні та радіально-свердльні.
За якими параметрами вибирати свердлильний верстат?Під час вибору свердлильного верстата особливу увагу звертайте на:
Хід шпинделя Максимальний діаметр свердління Швидкість обертання шпинделя Потужність двигуна Стійкість і надійність конструкції Наявність додаткових функцій. Як правильно вибрати швидкість свердління металу?Швидкість свердління залежить від типу металу та діаметра свердла:
Для м'яких металів швидкість має бути вищою Свердління твердих металів здійснюється на низькій швидкості Чим більший діаметр свердла, тим менше має бути швидкість обертання шпинделя. Як правильно вибрати свердло для роботи з металом?Вибирайте свердло для металу за такими параметрами:
Матеріал. Краще використовувати свердла зі швидкорізальної сталі (HSS) або з карбідними наконечниками Кут заточування. Для металу зазвичай використовують свердла з кутом 118° або 135° Діаметр. Має відповідати потрібному розміру отвору Покриття. Свердла з титановим або кобальтовим покриттям мають підвищену стійкість до зношування. Чому під час свердління на металі утворюються задирки?Частими причинами задирок є недостатньо гостре свердло або неправильно підібрана швидкість свердління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 56/58 кг |
| Габарити упаковки | 490х1400х250 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 70 мм |
| Кількість ступенів передач | 5 передач |
| Конус шпинделя | КМ2 MT2 |
| Макс. діаметр свердління | 16 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 740 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 0,6/0,9 кВт |
| Нахил столу | 0˚ – 45˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір опорної плити | 275х490 мм |
| Розмір столу | ø300 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 130 – 430 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1300 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 500 – 2500 об/хв |
| Тип привода | Ремінний |
| Тип верстата | Підлоговий радіально-свердлильний |
| Хід пінолі | 80 мм |
- Ціна: 34 320 ₴

