
Заточувальний верстат для плоских ножів і інструменту Holzmann MS 6000 MK official
26 070 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MS6000_230V
Заточувальний верстат для плоских ножів і інструменту Holzmann MS 6000 — це універсальне обладнання для заточування ножів стругальних і авіашамусових станків. Також може використовуватися для заточування різноманітного інструменту, зокрема свердел, зубил і долот. Обладнаний шліфувальним колом, також можна встановити інший алмазний або абразивний шліфувальний диск. Двигун потужністю 375 Вт працює від напруги 230 В.
Верстат дає змогу заточувати плоскі ножі з прямолінійною крайкою завдовжки до 600 мм, завтовшки до 5 мм. Кріпляться ножі швидко та легко за допомогою затискного пристрою. Залежно від поставлених завдань, кут заточування можна регулювати в діапазоні від 15 до 90 градусів. Цей та інші професійні заточувальні верстати доступні для замовлення на.
Чому варто вибрати заточувальний верстат для плоских ножів і інструменту Holzmann MS 6000Особенности станка:
Універсальність — крім ножів, може використовуватися для свердел, зубил, долот та інших інструментів Підходить для плоских ножів стругальних і авіашамусових верстатів із твердосплавних і швидкорізальних матеріалів, що мають прямолінійну крайку, довжину леза до 600 мм, товщину — до 5 мм Кріплення ножів за допомогою затискного пристрою Регулювання кута заточування в діапазоні від 15 до 90 градусів за допомогою маховика Регулювання шліфувального кола за висотою Можливість встановлення інших абразивних і алмазних кругів Потужність двигуна — 375 Вт Міцна, стійка до вібрацій конструкція Відповідність європейським стандартам якості та безпеки Гарантія 24 місяці.Затискний інструмент Проста у використанні й ефективна система кріплення ножів на верстат. Максимальна довжина ножів, що заточуються — 600 міліметрів.
Заточувальний круг На верстат установлено заточувальний круг 150х40 мм. Можливість регулювання кола за висотою.
Кут заточування Кут заточування можна виставити в діапазоні 15° — 90°, залежно від потреб користувача.
Що йде в комплектації заточувального верстата для плоских ножів і інструменту Holzmann MS 6000До стандартної комплектації верстата входять шліфувальний круг і 2 фіксатори ножа.
Часті питанняОзнайомтеся з відповідьми на питання про особливості заточувальних верстатів.
Які особливості має в заточувальних верстатів для ножів фуганка та менструсу?Основною особливістю такого обладнання є можливість рівномірно та по всій довжині заточувати довгі та прямі ножі, що неможливо якісно виконати на стандартному заточувальному верстаті.
За якими критеріями вибирати заточувальний верстат для ножів Marmus і фуганка?Найважливішими критеріями вибору є:
Максимальна довжина та товщина леза Регулювання кута заточування Потужність двигуна. Як правильно заточувати ножі для фуганка та рейсмуса на заточному верстаті?Для якісного рівномірного заточування потрібно:
Встановити та зафіксувати ніж у верстаті Налаштувати потрібний кут заточування Ввімкнути верстат і повільно, з рівномірним тиском проводити лезом по абразивному колу. Як часто потрібно міняти шліфувальний круг на заточувальному верстаті?Частота заміни шліфувальних кругів залежить від інтенсивності їхнього використання та типу ножів. У середньому, у разі постійного застосування заточувального верстата коло потрібно міняти раз на 2-3 місяці.
Як зрозуміти, що потрібно замінити шліфувальний круг на заточувальному верстаті?Ознаками потреби заміни шліфувального кола є:
Втрата кругом абразивності Поява нерівностей на поверхні кола Погіршення результату заточування.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Габарити | 410×520×350 мм |
| Діаметр отвору шліфувального кола | 12 мм |
| Макс. довжина заточених ножів | 600 мм |
| Макс. швидкість | 35 м з |
| Макс. товщина заточених ножів | 5 мм |
| Потужність двигуна | 0,55 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Тип верстата | Заточувальний |
| Кут заточування | 15° – 90° |
| Ширина шліфувального кола | 40 мм |
- Ціна: 26 070 ₴










