
Прес гідравлічний Holzmann WP 45H MK official
97 060 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: WP45H
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підходить для формування, правки та гіпкиМанометр для відтворення робочого зусилля Міцний одноступеневий гідравлічний циліндр із пневматичним керуванням Автоматичне відведення поршняОпорний стіл із регулюванням за висотою Ідеальний помічник у майстерні для проведення ремонтних і монтажних робітРучна або пневматична регулювання робочого зусилля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 310 кг |
| Висота паковання | 1900 мм |
| Габарити | 1400x1710 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тиск | 45 т |
| Довжина паковання | 1040 мм |
| Робоча зона | 0 – 750 мм |
| Відстань між стійками | 800 мм |
| Хід поршня | 190 мм |
| Ширина паковання | 390 мм |
- Ціна: 97 060 ₴

