
Свердлильний верстат Holzmann ZS 40HS MK official
157 780 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ZS40HS_400V
Свердлильний верстат Holzmann ZS 40HS використовується для свердління, розсвердлювання, розгортання та з'єднання заготівок із чорних і кольорових металів, а також нарізання різі. Хід шпинделя 120 мм і максимальний діаметр свердління 40 мм дають змогу ефективно виконувати широкий спектр операцій і працювати із заготовками різних форм і розмірів. Поворотна та регульована за висотою свердлильна головка забезпечує максимальну гнучкість роботи.
Верстат обладнаний трифазним двигуном потужністю 1,1 кВт, який підтримує високу продуктивність за всіх рівнів навантаження. 6-ступеневе регулювання швидкості обертання шпинделя за допомогою редуктора в діапазоні 95-1600 об./хв, поворотний і регульований за висотою литий робочий стіл, точне настроювання пінолі за допомогою маховика дають змогу ефективно та якісно обробляти все різновиди металів. Всі верстати свердлильні для металу Holzmann пройшли сертифікацію СЕ та відповідають європейським стандартам якості та безпеки.
Особливості свердлильного верстата Holzmann ZS 40HSХід шпинделя — 120 мм
Максимальний діаметр свердління — 40 мм
Потужність двигуна — 1,1 кВт (3 фази)
6 швидкостей обертання шпинделя в діапазоні 95-1600 об/хв
Поворотна регульована за висотою свердлильна головка
Поворотний, регульований за висотою литий чавунний стіл розміром 550x480 мм
Т-подібні пази для фіксації заготівки та допоміжного обладнання
Точне настроювання пінолі за допомогою маховика
Врізне подавання пінолі за допомогою триважільного маховика та прецизійного маховика з градуюванням глибини
Автоматичний різенарізний пристрій з обертанням в обидва боки
Міцна опорна плита для високої стійкості
Жорстка бурильна колона зі шліфованою поверхнею
Редуктор у олійній ванні зі шліфованими та загартованими зубчастими колесами
Знімна кришка патрона з акрилового скла
Сертифікація СЕ
Гарантія 24 місяці.
Комплектація свердлильного верстата Holzmann ZS 40HSДо комплекту постачання входять:
Свердлильний патрон 16 мм
Конусна муфта МК4/3, МК3/2
Приводний клин
Затискний пристрій М12.
Часті питанняПропонуємо до вашої уваги відповіді на часті питання про свердлильні верстати.
Які типи свердлильних верстатів є?Свердлильні верстати класифікуються на:
Настільні
Підлогові
Вертикальні
Радіосвердлильні
ЧПУ.
Як покращити точність свердління на верстаті?Щоб забезпечити максимально точне свердління на верстаті, необхідно:
Використовувати центрувальний інструмент для початкового свердління
Надійно фіксувати заготовку
Регулювати швидкість обертання відповідно до матеріалу
Регулювати подавання відповідно до завдань
Уникати перегрівання інструмента.
Які основні типи патронів використовуються в свердлильних верстатах?У свердлильних верстатах використовуються:
Ключові патрони — затискають свердло за допомогою ключа; забезпечують надійний затискач
Швидкозатискні патрони — дають змогу швидко змінювати свердло без застосування інструментів
Конічні патрони — використовуються для важких свердел, що вимагають високої точності та стабільності
Магнітні патрони — забезпечують високоточне свердління без фізичного затиску свердла.
Чому під час свердління металу на виході отвори утворюються задирок?Причинами утворення задирок на виході отвори найчастіше бувають недостатньо гостре свердло або занадто швидке подавання.
Які основні несправності свердлильних верстатів і як їх усунути?Найчастішими несправності свердлильних верстатів є:
Нерівномірний хід свердла — перевірте затискний патрон і свердло на пошкодження
Перегрівання двигуна — потрібно знизити навантаження й перевірити систему охолодження
Вібрація — перевірте затискач заготівки та стійкість станини
Погане свердління — перевірте гостроту свердла та правильність режиму роботи.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
КНОПКА АВТОМАТИЧНОГО СТОПУ
Автоматичне нарізне пристосування, переміщення за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки
Врізне подавання пінолі за допомогою триважільного маховика та прецизійного маховика з градуюванням глибини
Відкидна огорожа затискного патрона з оргскла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 320/365 кг |
| Габарити упаковки | 720х640х1910 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр колони | 115 мм |
| Кількість ступенів передач | 6 передач |
| Конус шпинделя | КМ4 MT4 |
| Макс. діаметр нарізування різі | М16, M20 |
| Макс. діаметр свердління | 40 мм |
| Макс. відстань між шпинделем і столом | 380 мм |
| Потужність основного двигуна S1/S6 | 1,1/1,5 кВт |
| Нахил столу | 0˚ |
| Напруга | 400 В |
| Розмір столу | 550x480 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 270 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 1260 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 95 – 1600 об/хв |
| Тип привода | Редуктор |
| Тип верстата | Підлоговий редукторний |
| Хід пінолі | 120 мм |
- Ціна: 157 780 ₴






