
Форматно-роздрібний верстат Holzmann FKS 400VF-3200 MK official
419 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: FKS400VF3200_400V
Призначений для поздовжнього, поперечного та кутового розкрою плитних матеріалів (МДФ, ДВП, ДСП і клейованих щитів) облицьованих і ламінованих, а також заготівок із масивної деревини, з попередньою підрізкою нижньої крайки для винятку відколів. Можливий як штучний, так і пакетний розкрий заготівок, а також нахил пиляльного вузла до 45° у вертикальній площині.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:Підприємства та цеху з виробництва столярно-будівельних виробів, клейових щитів, фанери, виробництва меблів та інші деревообробні виробництва.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Алюмінієва каретка
Алюмінієва каретка завдовжки 3200 мм, ідеально підходить для оброблення великих, масивних заготівок.
Напрямні каретки із загартованої сталі.
ЗАХИСТНИЙ ШКІРИ
Великий захисний кожух пилки з роликами кочення за заготівлею легко регулюється за висотою, забезпечуючи якісне пиловидалення, а також гарантує повний захист оператора. Така конструкція дає змогу виключити з розкрою розклівальний ніж без зняття захисного кожуха.
Панель керування
Панель керування в передній частині верстата.
Цифровий дисплей показує кут нахилу пили.
Три швидкості різання основної пили: 3000/4000/5500 об./хв
МАСИВНА СТАНИНА
Станина зварна, складається з товстостінних труб прямокутного перерізу, які утворюють просторову геометричну з ребрами жорсткості. Така система має велику опірність навантаженням на згин, кручення та зміщення. Для забезпечення максимальної вібростійкості станини в конструкції також використовується листова сталь завтовшки до 4 мм. Обов'язковою операцією під час виробництва верстата є запалювання станини на предмет зняття напруг у зварних швах із подальшою піскоструминною обробкою і якісним забарвленням. Отже, станина забезпечує стабільну роботу та величезний ресурс верстата.
ЕЛЕКТРО-КОМПОНЕНТИ
ОСОБЕННОСТИ:станок пройшов європейську сертифікацію СЕ;
ідеально підходить для оброблення великих заготовок, а також різання великих, важких панелей;
підрізний пиляльний вузол із власним двигуном у стандартній комплектації;
електромеханічна система регулювання пиляльного вузла за висотою та регулювання кута нахилу (0°-45°) пиляльного вузла за допомогою маховика;
верстат обладнаний централізованою системою змащення;
важка станина забезпечує високу точність оброблення;
алюмінієва роликова каретка зі сталевими загартованими напрямними;
пульт керування з фронтального боку верстата;
цифровий індикатор кута нахилу пиляльного вузла;
три швидкості різання основного пиляльного диска входять до стандартної комплектації;
захисний кожух пиляльного вузла у формі паравелограма з вбудованою витяжною системою для гарантування безпеки та чистоти оброблення;
притискний пристрій для простоти фіксації заготівки;
міцний висувний телескопічний упор на розмітковому столі з 2 відкидними упорами;
стійкий паралельний упор із точним настроюванням;
макс. ширина різання від паралельного упору 1350 мм;
велика власна вага дає змогу виконувати прецизійне оброблення важких заготівок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальний діаметр додаткового диска | 120 мм |
| Споживана потужність | 7 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Швидкість обертання диска | 5000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр патрубка відсмоктування | 100 мм |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Довжина столу | 985 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Товщина заготовки | 125 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційні виходи | 120 мм |
| Вага | 920 кг |
| Висота пропилу 45° | 75 мм |
| Висота пропилу 90° | 120 мм |
| Габаритні розміри в приміщенні | 3220x1250x1100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр основної пили | 400 мм |
| Діаметр підрізного диска | 120 мм |
| Потужність двигуна основної пили | 7,7/5,5 кВт |
| Потужність двигуна підрізної пили | 1,05 кВт |
| Оберти основний диск | 3000/4000/5000 об/хв |
| Оберти підрізний диск | 9000 об/хв |
| Посадковий діаметр основної пилки | 30 мм |
| Посадковий діаметр підрізного диска | 20 мм |
| Розмір рухомого столу | 3200x405 мм |
| Розміри основного столу | 1000x700 мм |
| Швидкість обертання додаткового диска | 8200 |
| Кут нахилу пили | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний упор) | 1350 мм |
- Ціна: 419 080 ₴










