
Токарний верстат для металу з охолодженням Holzmann ED 1000FDIG MK official
469 410 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: ED1000FDIG_400V
НАЗНАЧЕНИЕ:
Токарно-гвинторізні верстати призначені для виконання найрізноманітніших операцій: оброблення зовнішніх і внутрішніх циліндричних, конічних, фасонних і торцевих поверхонь; нарізання зовнішніх і внутрішніх різі; відрізки, свердління,зенкерування та розгортання отворів. Оброблюваний матеріал: сталь, чавун, леговані сплави (неіржавка), кольорові метали та легкі сплави.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Токарно-гвинторізні станки можуть знайти застосування на будь-якому металообробному підприємстві. Токарні верстати використовуються в ремонтних і столярних майстернях, механічних цехах, в автомобільному виробництві, машинобудуванні та в навчальних закладах. Головно застосовуються в умовах одиничного та дрібносерійного виготовлення різних деталей під час чистового оброблення.
ПОЛУЧАЕМЫЕ ИЗДЕЛИЯ:
СХЕМИ ПРАБУВАННЯ:
СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОСВІТЛЕННЯ РОБОЧИНЬОЇ ЗОНИ
Зручна та надійна фіксація світильника в необхідних положеннях забезпечує відповідні вимоги робочого процесу.
ПЛАНШАЙБА
Планшайба призначена для встановлення та закріплення не симетричних деталей. Кріплення деталей на планшайбі здійснюється за допомогою затискних прихватів. Також планшайба дає змогу розмістити на шпинделі заготівлю неправильної форми та виключити ексцентрисикет завдяки застосуванню противагів.
ЛЮНІТ ПІДВИЖНИЙ І НЕПОДОВЖНИЙ
Рухомий і нерухомий люнети призначені для підтримки довгих заготівок під час оброблення, щоб уникнути прогинання.
3-Х КУЛАЧКИЙ ПАРТОН
Самоцентрувальний трикулачковий патрон призначений для встановлення та закріплення заготівок для подальшого механічного оброблення.
ДОКУМЕНТАЦІЯ НА РУСКОМ ЯЗИКА
НЕ ВАЖЛИВИЙ ЗАДЕНЬ ЦЕНТР
ПРЕС-МАСЛЕНКА
ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ:
4-Х КУЛАЧКИЙ ПАРТОН
Чотирикулачковий патрон використовується для встановлення та закріплення деталей зі зміщеною віссю обертання, некруглої й несиметричної форми.
ВРАЩАЮЩИЙСЯ ЗАДНИЙ ЦЕНТР
Обертові центри призначені для створення додаткової опори під час оброблення заготівок великої довжини. З їхньою допомогою з'являється можливість якісного оброблення різанням деталей із недостатньою жорсткістю або з довжиною, що перевищує діаметр більш ніж уп'ятеро.
Особливості:
Верстат пройшов європейську сертифікацію CE; Великий діаметр отвору шпинделя — 52 мм; Лита чавунна станина, посилена ребрами жорсткості, із загартованими струмами високої частоти та відшліфованими призматичними напрямними; Електромагнітний ножний гальмо забезпечує максимальну робочу безпеку та різко скорочує невиробний час; Знімний сегмент станини (GAP) забезпечує можливість оброблення заготівок діаметрів до 520 мм; Всі рухомі вузли шпиндельного вузла й коробки передач змащуються в олійній ванні; Збалансований головний шпиндель змонтований у прецизійних підшипниках (биття <0,009 мм); Регульована (+/-5 мм) задня бабка для конусного точення Всі напрямні зручно регулюються за допомогою V-подібних виступів; Учі по 3 осям (тільки для ED1000FDIG).| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 кг |
| Висота центрів | 180 мм |
| Габаритні розміри | 760х1940х1520 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр обточки в станині | 476 мм |
| Діаметр обточки над супортом | 198 мм |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 52 мм |
| Дюймова різь | 2,25 — 40 витків на дюйм |
| Конус пінолі задньої бабки | KM4 |
| Конус шпинделя | KM6 |
| Макс. діаметр оброблення над станиною | 330 мм |
| Метрична різь | 0,45 — 10 мм |
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Поперечне подавання | 0,022 — 0,298 мм/об |
| Поздовжнє подавання | 0,078 — 1,044 мм/об |
| Прохідний діаметр шпинделя | 52 мм |
| Розмір різців | 20x20 мм |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 70-2000 об/хв |
| Пристрої цифрової індикації | для 3 осей |
| Хід пінолі задньої бабки | 100 мм |
| Ширина станини | 186 мм |
- Ціна: 469 410 ₴










