
Форматно-роздрібний верстат Holzmann TS 315VF-3200 MK official
263 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: TS315VF3200_400V
Форматно-роздрібний верстат Holzmann TS 315VF-3200 розроблений для виробництва корпусних меблів, міжкімнатних дверей, столярних виробів. Універсальне обладнання виконує розпили в поздовжньому та поперечному напрямку, вирізає елементи складної конфігурації.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Підприємства та цеху з виробництва столярно-будівельних виробів, клейових щитів, фанери, виробництва меблів та інші деревообробні виробництва.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Високоточна алюмінієва каретка
Завдяки високоточній алюмінієвій каретці роликового типу з довжиною ходу 3200 мм досягається максимальна довжина різання до 3300 мм на каретці та без обмеження довжини різання від правої наполегливої лінійки з високою точністю та якістю різання.
Телескопічна упорна лінійка
Телескопічна упорна лінійка зліва дає змогу різати матеріал завширшки до 1220 мм, має можливість повороту на заданий кут для виконання косого різання, а також можливість переставляння на столі каретки для різання до упору спереду та від упору ззаду заготовки.
Основний стіл
Основний стіл, а також розширення вправо та кріплення пиляльного вузла виготовлене із сірого, що гасить вібрації чавуну, для конструктивної потужності та стабільності роботи верстата та браку вібрацій. Також робочий стіл і розширення вправо ідеально відшліфоване для високої точності обробки заготівки та гарного ковзання матеріалу по столу.
Пиляльний вузол
Пиляльний вузол складається з основної пили діаметром 315х30 мм і підрізної пилки діаметром 100х20 мм.
Корпус верстата
Корпус верстата має зварну конструкцію зі штампованими панелями, що в поєднанні з чавунними столами та надійнішою алюмінієвою кареткою дає серйозну конструктивну жорсткість і масивність верстата. Завдяки цьому вага верстата 350 кг, для надійної роботи без вібрації.
ПЕРЕВАГИ Holzmann TS 315VF-3200: Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ; Пиляльний вузол із регулюванням за висотою та підрізним вузлом; Стіл із сірого чавуну з подовжувачем ззаду та опорним черевиком праворуч; Каретка з алюмінієвого профілю завдовжки 3200 мм; Ширина різання до 1220 мм.Комплект постачання: твердосплавний пиляльний диск діаметром 315 мм, елемент для підрізання, твердосплавний підрізний пиляльний диск, консоль, розширювачі столу, паралельний упор, скошений упор, телескопічний упор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Вид товару | Форматно-розкроювальні верстати |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Навчання, Установка |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Хід каретки | 3200 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 3200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 385 |
| Вихід під аспірацію Ø, мм.: | 100 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: | 3220x1250x1100 |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм: | 1330х765х1040, 3220х400х300 |
| Гарантія, к-в місяців: | 24 |
| Кут нахилу пили,°: | 0-45 |
| Макс. висота пропилювання за 45°, мм.: | 75 |
| Макс. висота пропилювання за 90°, мм: | 100 |
| Макс. діаметр основної пили Ø, мм.: | 315 |
| Макс. діаметр підрізної пили Ø, мм.: | 100 |
| Макс. довжина різання, мм.: | 3200 |
| Потужність двигуна основної пили, кВт.: | 5,1/3,8 |
| Потужність двигуна підрізної пили, кВт.: | 1,05 |
| Розмір рухомої каретки, мм: | 3200x270 |
| Розміри основного столу, мм: | 800x820 |
| Розміри столу розширення, мм: | 500x310 / 800x440 |
| Частота обертання основної пили, об/хв: | 4500 |
| Частота обертання підрізної пили, об/хв: | 8500 |
| Ширина пропилу, мм: | 1260 |
- Ціна: 263 980 ₴










