
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 850 мА·год 3.7 В 52x30x7 мм JST 35C MK MKMK
320 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 2711528885564
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 850 мА·год 3.7 В 52x30x7 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 850 мА·год
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токоотдача: 35 C
- Струм заряду: 5 С
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 52x30x7 мм
- Вага: 23,7 г
- Акумулятор — 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів — 1 шт.
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 850 мАг
- Струмовіддача: 35 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Немає
- Розміри: 52x30x7 мм
- Вага: 23,7 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23.7 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ємність акумулятору | 850 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 30 мм |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
- Ціна: 320 ₴

