
Зварювальний апарат Holzmann TISA 160 MK official
20 570 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: TISA160
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна конструкція Проста експлуатація Змога перенесення Інверторна технологія Високоякісний зварювальний пальник Зварювальний кабель, включно з тримачем електрода та клемою маси
Комплект постачання: Редукційний клапан, обладнання для місця зварювання, обладнання для WIG-сварки (неплавний електродом у середовищі інертного газу), містка коробка із запасними деталями, зварювальний щиток, шлаковідбійний молоток, металева щітка, валіза для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8/13 кг |
| Габарити | 230х580х480 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина зварювального кабелю (рукави) | 3 м (2 м) |
| Потужність | 3,8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Напруга холостого ходу | 60-80 В |
| Робочий цикл | 35% |
| Сила струму | 10 – 160 А |
| Товщина зварювального дроту/електрода | 2 – 4 мм |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 20 570 ₴

