
Зварювальний апарат Holzmann EISA 200 MK official
27 470 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: EISA200
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
компактне виготовлення — дуже невелика вага можесті переноскиінверторна технологія, спроста експлуатаціяоднофазне джерело живлення, неперевершене, стабільна та рівномірна потужність зварювального дугізахисту від перенапругування комплекту постачання входить обладнання для зварювальних робіт, екран, молоток для оббиття шлаку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12/16 кг |
| Габарити | 315x305x185 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина зварювального кабелю (рукави) | 3 м |
| Потужність | 4,8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Напруга холостого ходу | 60-80 В |
| Робочий цикл | 60% |
| Сила струму | 10 – 200 А |
| Товщина зварювального дроту/електрода | 2 – 5 мм |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 27 470 ₴

