
Професійний напівавтомат інверторний Holzmann MSA 315 MK official
84 110 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: MSA315
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний інверторний апарат Holzmann MSA 315
Цей зварювальний апарат підходить для зварювання сталі та чорних металів.
ПЕРЕВАГИ:
котушка дроту від 15 до 40 кг
потужний двигун;
редуктор у комплекті;
якісний зварювальний пальник;
зварювання MIG/MAG/CO2 з точковим функцією;
цифровий індикатор напруги;
підходить для товщини від 0,5 мм;
безперервне регулювання зварювального струму;
4 ролики подавання дроту;
низький рівень шуму.
Комплектація
редуктор тиску;
коробка запасних частин;
захисний зварювальний екран
спрей для зварювання;
клема маси + рукав для напівавтомату з пальником;
токознімний наконечник 0,8/1/1,2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 105/122 кг |
| Габарити | 810x455x720 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина зварювального кабелю (рукави) | 3 м |
| Потужність | 11,4 кВА |
| Напруга | 400 В |
| Робочий цикл | 40 – 100% |
| Сила струму | 50 – 315 А (21 рівень) |
| Товщина зварювального дроту/електрода | 0,8/1/1,2 мм |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 84 110 ₴

