
Надувной коврик Comfort Light Insulated Mat, 184х55х6.3см, Green от Sea to Summit (STS AMCLINSRAS) MK official
7 817 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 9327868084920
Надувной коврик Sea to Summit – Air Sprung Comfort Light Insulated Sleeping Mat
Це всесезонний універсальний надувний килимок, створений з урахуванням усіх особливостей людського тіла. Легкий і зручний, він здатний поміститися навіть у невеликий міський рюкзак, залишивши місце для додаткових речей.
Модель вирізняється збільшеною кількістю комірок у зоні найбільшого контакту тіла з поверхнею каремата. Технологія Air Sprung Cells дає змогу деформуватися кожній комірці незалежно від інших, забезпечуючи максимальний комфорт і м'якість під час сну, а двошарова конструкція в зоні торсу повністю виключає «холодні зони».
Комірки каремата наповнені інноваційним утеплювачем THERMOLITE, який перешкоджає виникненню конвективного руху повітря, а внутрішнє антибактеріальне покриття не допускає появи мікробів і цвілі в килимі. Під час виробництва каримата використовується спеціальна екструзивна TPU ламінація для підвищення міцності та довговічності.
У всіх надувних килимках Sea to Summit використовується наш новий запатентований функціональний клапан, який працює обидві сторони для найкращого регулювання та використання.
Особенности Air Sprung Comfort Light Insulated Sleeping Mat:
- технологія Air Sprung Cells дає змогу деформуватися кожній комірці незалежно від інших, забезпечуючи максимальний комфорт і м'якість
- збільшена кількість комірок у грудній та поясній зоні
- багатофункціональний клапан із можливістю регулювання тиску
- екструзійне покриття з TPU для довговічності та запобігання розшаруванню тканини
- в ремнаборі є кілька типів латок і запасний ніпель для клапана
- антибактеріальне покриття для запобігання появі цвілі всередині килимка
- ізоляція THERMOLITE® міститься всередині повітряних пружинних комірок, щоб запобігти конвективній втраті тепла
- технологія Exkin® Platinum зменшує тепловтрати завдяки відбиттю тепла
- Насос у комплекті!
Характеристики Air Sprung Comfort Light Insulated Sleeping Mat:
- Размеры: Small/Regular/Large/Regular Rectangular/Large Rectangular
- Довжина (см): 168/184/201/184/201
- Ширина (см): 55/55/64/55/64/
- Толщина(см): 6.3/6.3/6.3/6.3/6.3
- Розміри в складеному стані (см): ø10.5 x 23/ø11 x 23/ø11.5 x 26/ø11 x 23/ø11.5 x 26
- R-Value: 4.2
- Вес(г): 570/620/755/680/820
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Надувний килимок |
| Довжина | 184 см |
| Місткість | Одномісний |
| Сезон | Зима |
| Товщина | 6.3 см |
| Вага, г | 620 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Варіанти кольорів | Green |
| Розмір (Д*Ш*Т) | 184x55x6.3см |
| Форма клімка | Кокон |
- Ціна: 7 817 ₴





