
Бензиновий генератор EF Power V9500 MK official
18 430 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: V9500(K)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЕННОСТИ:
Бензиновий генератор EF Power V9500 — потужний генератор для автономного й аварійного подавання електроенергії для будівельних майданчиків. Підходить для постійного та тривалого використання.
Генератор виготовлений із американською розеткою 30A 250V, тому ми БЕЗПЛАТНО надаємо універсальний перехідник у комплекті до генератора. (підробніше: у фото)
НАЗНАЧЕНИЕ:
Забезпечити електрикою всі прилади дому (зокрема енергоємні), а на будівельному майданчику — всі інструменти.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередач, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EF POWER |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 кг |
| Час роботи | 8 год |
| Габарити | 695х525х580 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик рівня палива | Да |
| Макс. потужність | 7,5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номін. потужність за 220 В | 7 кВт |
| Обмотка | мідна |
| Об'єм оливи | 1,2 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л л |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи) | 300 мл 1 кВт/год |
| Стабілізатор АВР | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Паливо | Бензин |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 18 430 ₴










