
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000 MK official
148 710 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: YH15000
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000 — це надійне джерело для автономного та резервного живлення об'єктів різних секторів: магазинів, закладів громадського харчування, готелів, державних та комунальних установ, виробництв тощо. Номінальна потужність становить 12 кВт, вихідна напруга 230 В.
Потужний двоциліндровий чотиритактний двигун і місткість паливного бака 32 л дають змогу використовувати генератор до 11 годин без зупинок. Альтернатор із мідною обвиткою та система AVR забезпечують високу якість електроенергії. Генератор обладнаний датчиками рівня палива та оливи, а також захистом від перевантаження й низького рівня оливи, завдяки чому зручний і безпроблемний в експлуатації. Корпус відкритий, 2 поворотних і 2 неповоротні колеса дають змогу легко транспортувати генератор, а жорстку раму можна використовувати як ручку для переміщення. У нашому інтернет-магазині ви можете купити представлений генератор Маст Груп із доставкою по Україні.
Чому варто вибрати саме бензиновий генератор MAST GROUP YH15000Особливості генератора:
Номінальна потужність — 12 кВт, максимальна потужність — 13 кВт Вихідна напруга 230 В Чотиритактний двоциліндровий двигун із повітряним охолодженням Запуск за допомогою електростартера Можливість безперервної роботи до 11 годин Мідна обмотка альтернатора Автоматичний регулятор напруги Датчики рівня палива та оливи Захист від перевантаження Захист від низького рівня оливи Відкрита конструкція корпусу Жорстка рама, яку можна використовувати як ручку для переміщення 2 поворотні та 2 неповоротні колеса для транспортування Акумулятор у стандартному комплекті. Часті питанняПереглядайте відповіді на часті питання користувачів про генератори.
Якими перевагами та вадами мають бензинові генератори?Основними перевагами генераторів на бензині є їх мобільність, доступна ціна та можливість частого увімкнення/вимкнення. До вад можна віднести досить велику витрату палива, шумність і наявність шкідливих викидів.
Як правильно вибрати бензиновий генератор?Генератори всіх типів мають однакові критерії вибору:
Потужність, яка має бути на 20-30% більшою від сумарної споживаної потужності наявних електроприладів Тип вихідної напруги Наявність AVR. Яке обладнання може живити генератор на 12 кВт?Генератор потужністю 12 кВт підходить для живлення багатьох приладів:
Побутова техніка — холодильник, телевізор, пральна машина, електроплита тощо. Офісне обладнання — комп'ютери, принтери, сканери тощо. Холодильні та морозильні установки, касові апарати, кавові автомати та багато іншого. Чому не можна ставити генератор на веранді?Всі генератори виділяють шкідливі викиди, що загрозливі здоров'ю й навіть життя людей, що перебувають у приміщенні або сумішах із ним кімнатах. Тому генератори всіх видів можна монтувати тільки просто неба або в ізольованих, обладнаних припливно-витяжною вентиляцією технічних приміщеннях.
Як виробляти техобслуговування бензинового генератора?Для ефективної роботи та тривалої експлуатації бензинового генератора необхідно:
Регулярно перевіряти рівень оливи та своєчасно його міняти Очищати повітряні фільтри Чистити та за потреби міняти свічки запалювання.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210/245 кг |
| Час роботи | 11 год |
| Габарити | 1000х750х850 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик рівня палива | Да |
| Макс. потужність | 13 кВт |
| Номін. потужність за 220 В | 12 кВт |
| Обмотка | мідна |
| Об'єм оливи | 2,3 л |
| Об'єм паливного бака | 32 л л |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи) | 300 мл 1 кВт/год |
| Стабілізатор АВР | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | електро/ручний |
| Паливо | Бензин |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 148 710 ₴




