
УЦІНКА!Нагрівач газовий інфрачервоний Orgaz SB-620 MK official
2 110 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB-620
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОТРЕБУЄ РЕМОНТУ
Нагрівач газовий інфрачервоний Orgaz SB-620
Нагрівач можна використовувати в майстернях, магазинах, офісах, гаражах. Пристрій вирізняється високою теплопродуктивністю й низькою витратою газу.
Нагрівач із газ-контролем.
Характеристика продукту:
Мобільність і зручність у використанні Високий ККД: інфрачервоне випромінювання формує мікроклімат завдяки прямому тепловому випромінюванню та вторинному від нагрітих поверхонь. Економність: найдешевше джерело енергії. Мінімальна витрата палива. Екологічність: екологічно чиста кераміка| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orgaz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Тип | газовий, керамічний |
| Гарантія | гарантія на заводський брак (у разі отримання товару) |
| Потужність | 2900 Вт |
| Габаритні розміри | 248х106х364 мм |
| Тип газу | Пропан-Бутан |
| Витрата газу | 256 г/год |
| Регулювання нахилу | Так |
| Редуктор | Немає |
| Розмір пальника | 130х90 |
| Сумісні види харчування | Побутовий балон 3/5/11 кг |
| Відпарювальна площа | 35 м2 |
| Наявність п'єзоелементу | Да |
| Контроль температури | Да |
- Ціна: 2 110 ₴




