
Нагрівач газовий інфрачервоний Orgaz SB-650 MK official
1 790 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: SB-650
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівач газовий інфрачервоний Orgaz SB-650
Портативна піч для кемпінгу або далеких поїздок. Стійка та міцна, завдяки чому можна приготувати її у великій каструлі.
- Незамінна в будь-якій ситуації, коли ми далеко від дому та хочеться смачної, теплої їжі або кави.
- Легко використовувати й легко.
- Працює від побутового газового балона
- Точний контроль напівм'я.
- Сучасна форма.
- Легкий і зручний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orgaz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Габаритні розміри | 250х150х465 мм |
| Гарантія | гарантія на заводський брак (у разі отримання товару) |
| Контроль температури | Да |
| Потужність | 2900 Вт |
| Наявність п'єзоелементу | Немає |
| Відпарювальна площа | 18 – 22 м2 |
| Розмір пальника | 130х90 |
| Витрата газу | 200 г/год |
| Регулювання нахилу | Так |
| Редуктор | Немає |
| Сумісні види харчування | Побутовий балон 3/5/11 кг |
| Тип | газовий, керамічний |
| Тип газу | Пропан-Бутан |
- Ціна: 1 790 ₴



