
Sierra Designs намет Meteor 4
18 900 ₴
15 120 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40155122
• вільностояча конструкція
• Stargazing Fly - тент, що відкривається
• збільшений внутрішній простір
• два D-подібних входи та два містких тамбури
• проклеєні шви дна і тенту
• вентиляційне віконце в тенті
• конструкція каркаса з двох дуг та однієї додаткової
• Lightweight Aluminum – дуги із полегшеного алюмінієвого сплаву
• кольорове маркування дуг та кріплень для швидкого та зручного встановлення
• секції дуг зменшеного розміру - для більш компактного пакування
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• компактний компресійний чохол для намету
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 2750 г |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 4 |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
| Материал тента | 68D Polyester Taffeta 190T 1800 mm |
| Вместимость | 4 человека |
| Назначение | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Кемпінг, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 232 x 218 х 117 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 53 х 20 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 15 120 ₴






