
Женский коврик надувной Sea to Summit EtherLight XT Extreme Mat Women's, Regular, Black/Persian Red, 168x55x10
9 728 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 9327868139385
Надувний килимок Sea to Summit модель EtherLight XT Extreme для жінок
Жіноча модель класичного килимка EtherLight XT сконструйована спеціально для більшого комфорту подорожниць. Килимок товстий, щоб було теплішим і зручнішим до жіночих форм. Підходить для сну в зимових умовах.
Крім цієї моделі, у серії Ether Light виробника Sea to Summit також представлені інші версії килимків: без утеплювача Sea to Summit Ether Light XT Mat, з утеплювачем Thermolite Ether Light XT Insulated Mat у формі кокона та його модифікації в прямокутній формі Rectangular, жіноча модель — Ether Light XT Insulated Sleeping M at Women's, самый теплый Ether Light XT Extreme Mat у формі кокона та його версія в прямокутній формі.
Рекомендації користувача
- Якщо вам звичне спати тільки в спідній білизні, компанія Sea to Summit розробила простір для килимка Coolmax Fitted. Sheet, що усуває виникнення неприємних відчуттів. Простирадло зроблене з матеріалу Coolmax®, універсальної підкладкової тканини, яка відводить вологу від тіла, залишаючи її сухою в жаркому та вологому середовищі для комфортного сну.
- Для приємного сну на природі рекомендуємо використовувати туристичні надувні подушки. Вони дуже зручні, приємні до тіла та практично не займають місця у вашому рюкзаку.
- Ночі на природі можуть бути як теплими, так і прохолодними. Щоб не змерзнути, рекомендуємо використовувати килимок у поєднанні з пуховими або синтетичними спальними мішками.
Особливості Sea to Summit модель EtherLight XT Extreme:
- Розроблено для використання в холодну погоду — товстіший утеплювач у жіночій моделі забезпечує показник R-Value — 6.3;
- Шари утеплювача подвійної щільності THERMOLITE;
- Шире в стегнах і вже в плечах;
- Дуже товста (XT) конструкція на 10 см із пневморесором для стабільного комфорту;
- Легка, нейлонова лицьова тканина, що не шарудить 30/40D;
- Антимікробний засіб Ultra-Fresh, доданий у формулу TPU, запобігає внутрішньому росту цвілі;
- Pillow Lock прикріплює подушку Eros до килимка;
- Швидке та легке надування, спуск повітря та регулювання за допомогою багатофункціонального клапана;
- У комплекті ремонтний набір.
Характеристики килимка EtherLight XT Extreme
- Коефіцієнт R-Value — 6.3,
- Товщина: 10 см,
- Вага: Regular — 685 г, Large — 870 г,
- Довжина: Regular — 168 см, Large — 183 см,
- Ширина: Regular — 55 см, Large — 64 см,
- Розміри в складеному вигляді: Regular — 17.5x17.5x24 см, Large — 18.5x18.5x28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black/Persian Red |
| Тип | Надувний килимок |
| Довжина | 168 см |
| Місткість | Одномісний |
| Сезон | Зима |
| Товщина | 10 см |
| Вага, г | 685 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Варіанти кольорів | Black/Persian Red |
| Розмір (Д*Ш*Т) | 183x64x10см |
| Форма клімка | Кокон |
- Ціна: 9 728 ₴










