
Kelty намет Discovery Trail 3
8 550 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40835622-DL
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kelty Discovery Trail 3 – ультралегкий тримісний намет для коротких ночівель. Вільна конструкція з купольним дахом достатня для комфортного розміщення трьох осіб. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкого встановлення та складання намету у найрізноманітніших погодних умовах або у темряві. Проста та зручна конструкція роблять намет незамінним супутником у пригодах на природі протягом трьох сезонів.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• технологія Kelty Quick-Corner - швидке та просте встановлення / збірка в будь-яких умовах
• один D-подібний вхід та один тамбур
• водонепроникні тент та дно
• конструкція каркасу з двох дуг
• кольорове маркування дуг та кріплень для швидкого та зручного встановлення
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• попередньо прикріплені розтяжки для додаткової стійкості у вітряну погоду
• чохол циліндричної форми для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelty |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 2.47 кг |
| Каркас | Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 3 |
| Матеріал внутрішнього намету | No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Polyester 1200 mm |
| Материал тента | 68D Polyester 1200 mm |
| Вместимость | 3 человека |
| Назначение | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Кемпінг, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 221 х 193 х 123 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 8 550 ₴






