
Sierra Designs намет Meteor 3000 2
14 400 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: I46154920-GRN
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Meteor 3000 2 – комфортний, просторий і легкий двомісний намет з великим внутрішнім простором та мінімальною вагою. Оновлена версія виконана з мембрани, яка не містить небезпечних для людини та навколишнього середовища перфторорганічних сполук PFC у складі водовідштовхувальних просочень. Зручний і практичний намет у повній комплектації важить всього 2 кг. Два окремі входи і два великі тамбури вільно вміщують усі необхідні речі. Конструкція тенту Stargazing Fly дозволить насолоджуватися видами зоряного неба прямо з намету, а також забезпечить відмінну вентиляцію навіть у спекотні ночі. Фірмова фурнітура, продумана до дрібниць, розроблена для зручності встановлення, припасування та складання намету.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• Stargazing Fly - тент, що відкривається
• збільшений внутрішній простір
• два D-подібних входи та два містких тамбури
• проклеєні шви дна і тенту
• вентиляційне віконце в тенті
• конструкція каркаса з двох дуг та однієї додаткової
• Lightweight Aluminum – дуги із полегшеного алюмінієвого сплаву
• кольорове маркування дуг та кріплень для швидкого та зручного встановлення
• секції дуг зменшеного розміру - для більш компактного пакування
• внутрішні кишені для організації дрібного спорядження
• зручний чохол для швидкого пакування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 2040 г |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 2 |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Материал тента | 68D Polyester Taffeta 3000MM PU CPAI84 |
| Вместимость | 2 человека |
| Назначение | Велотуризм, Військове спорядження, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 213 х 130 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 46 х 16 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 14 400 ₴






