
Sierra Designs намет Tabernash 6
9 450 ₴
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Нет в наличии
- Код: 40157821
• просторий та місткий намет з одним тамбуром та одним входом
• вільна конструкція каркаса виконана з трьох дуг
• тент з матеріалу 68D Polyester Taffeta з водовідштовхувальним просоченням безпечним для людини та навколишнього середовища
• внутрішня частина намету із сітчастого матеріалу для максимальної вентиляції
• міцні дуги з Fiberglass не схильні до корозії
• тамбур для зберігання речей
• внутрішні кишені та підвісна полиця для організації дрібного спорядження
• E-port дозволяє зручно протягнути електричний подовжувач у намет, не створюючи умов для протікання намету або проникнення комах.
• металеві кілочки
• чохол для зберігання та транспортування намету
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 7.71 кг |
| Каркас | Fiberglass |
| Количество мест | 6 |
| Материал дна | No-See-Um Mesh |
| Материал тента | 68D Polyester Taffeta 1200 mm C0 DWR |
| Вместимость | 6 человек |
| Назначение | Кемпінг, Полювання, Риболовля |
| Рекомендоване використання | Кемпінг, Полювання, Риболовля |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 305 х 305 х 183 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 9 450 ₴








