
-20%
Sierra Designs намет Full Moon 3
13 500 ₴
10 800 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наличии
- Код: 40157322
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sierra Designs Full Moon 3 – тримісний намет для кемпінгу. Дві двері та два тамбури забезпечують зручний доступ та достатньо місця для зберігання спорядження. Конструкція з двома дугами однакової довжини гарантує легку установку як досвідченими туристами, так і новачками. Дуги виконані із полегшеного алюмінієвого сплаву – Lightweight Aluminum. Сітчаста внутрішня частина забезпечує максимальну вентиляцію та гарний огляд зоряного неба у ясні та спекотні ночі.
Особливості:
• вільностояча конструкція
• швидке та легке встановлення
• конструкція каркаса з двох дуг рівного розміру
• Lightweight Aluminum – дуги із полегшеного алюмінієвого сплаву
• два D-подібних входи та два містких тамбури для речей
• зручний внутрішній простір
• внутрішній тент з сітчастого нейлону
• зручний чохол для транспортування і зберігання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sierra Designs |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Дуги | |
| Количество дуг | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (повний комплект) | 2230 г |
| Довжина тамбура | 84 см |
| Каркас | Lightweight Aluminum |
| Кілочки в комплекті | Алюминиевые |
| Количество мест | 3 |
| Матеріал внутрішнього намету | 15D Nylon No-See-Um Mesh |
| Материал дна | 68D Poly Taffeta |
| Материал тента | 68D Poly Taffeta |
| Вместимость | 3 человека |
| Назначение | Велотуризм, Риболовля, Трекінг |
| Рекомендоване використання | Велотуризм, Кемпінг, Риболовля, Трекінг |
| Розмір (довжина х ширина х висота) | 213 x 178 х 107 см |
| Розмір в упакованому вигляді | 45 х 17 см |
| Сезонность | Демісезонна, Літня |
- Цена: 10 800 ₴





